Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tinderre milyen képeket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderre milyen képeket szokás feltenni? L

Figyelt kérdés
Letisztáznám, hogy bikinis képeket nem fogok :D De ha normális szelfit teszek fel, az jó? Látszik az arcomon hogy pl nem vagyok kövér stb, alakos képet annyira nem szeretnék.
2020. aug. 6. 15:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Lányként írom, hogy amikor nem volt kinn egész alakos képem a pasik 95%-a hiányolta, azt hitték dagadt vagyok azért nincs. Egy kirándulós vagy valami hasonló egés alakosat szerintem tegyél ki, különben kevesebb lesz a matched.
2020. aug. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%
De Tinderre amúgyis az regisztrál, aki kefélni akar. Szóval kár ez a naivitás, hogy nem akarsz alakos képet.
2020. aug. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
96%
Pedig a tested a lényeg.
2020. aug. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%
Egészalakos, mindenképp kell. 😉
2020. aug. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%

Szelfi mellé szerintem is kéne legalább egy egész alakos :)

De ha normális a pasi nem az fogja érdekelni hogy kövér vagy e vagy sem :)

2020. aug. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
35%

inkább én azt írom, hogy milyet ne:

- szelfi úgy, hogy kitakarod az arcod

- ne pózolj diplomával, oklevelekkel

- mell, fenék villantós kép

- ne tégy ki idézetet, mémet

- szerintem ne másokkal szerepelj a képeken


nem tudom, lehet, hogy ezek csak az én szememet szúrják

(jó a mell, fenék bejön, de aki ezekkel akar faszit, az csak baszni akar, vagy nem túl értelmes)

alakos kell szerintem is

2020. aug. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Mi a bajod a bikinis képpel? Gondolom strandolni sem jársz akkor, mert bizony sunyiban lefotózzák a bikiniben a csajokat és netre feltöltik, meg kiverik rájuk. Továbbá biztos instádon is vannak hasonló képeid. Te inkább ne tinderezzél ilyen hozzáállással, aki nem tölt föl bikinis képet.
2020. aug. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
83%

7-es, miért kellene egy társkereső oldalra bikinis képeket feltenni?

miből gondolod, hogy az instáján vannak bikinis képek?

bikinis képei az alkalmi kapcsolatot keresőknek, és azoknak a jól kinéző lányoknak van, akik őrültmód önbizalomhiányosak, és a rengeteg szuperlike és jobbrahúzás ad nekik visszacsatolást, hogy de igen is patika a testük

2020. aug. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Egy egészalakos nem árt és mellé nekem egy cukibb, viccesebb szelfi és egy komolyabb tükörszelfi van fent. Plusz egy rendes leírás.

Nem vagyok se divatos, se tipikus szépség, de hozott már össze az app több normális pasival is.

2020. aug. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
91%
8-as mert a tinder nem társkereső, hanem szexpartner keresőnek indult, csak hozzád hasonló gondolkodású emberek, direkt társkeresőt csináltak belőle. Amikor kifejlesztették az volt a cél, hogy minél hamarabb összefeküdjenek az emberek, ha szimpatikusnak találták egymást és nem az, hogy napokig levelezzenek, mint máshol.
2020. aug. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!