Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak az én párom ilyen "prűd"?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak az én párom ilyen "prűd"?

Figyelt kérdés

Sokszor olvasom itt GYK-n, hogy a lányok nagy része szereti az anált, imád szopni, imádja ha az arcára élveznek stb...

Tényleg így van és az én párom a kivétel vagy ennyi kamus van itt? :D


2020. aug. 7. 08:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Sok a kamus is de lehet hogy a barátnőd is kicsit hagyományosabb dolgokat szereti
2020. aug. 7. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%

Sok itt a kamus, én pl nem szeretem az anált, szeretek szopni, az arcra elvezessel sincs bajom viszont ha lehet inkább kerülöm, macerás kimosni a hajból, egyszer belement a szemembe és bevörösödött az egész.

22n

2020. aug. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
82%

Rengeteg kamus van itt, sokan lányok nevében írnak, mint pl. én is.


L

2020. aug. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
85%
Tényleg így van, de ha 18 évesen megkérdeztél volna nem ezt mondtam volna. Ha fiatal, van még esély.
2020. aug. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
87%
Ne a GyK ból indulj ki.
2020. aug. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Sejtettem, hogy sok pasi ír csaj nevében itt. Meg nem GYK-ból akarok kiindulni, csak folyton azt olvasom/hallom, hogy a csajok mennyi mindent megtesznek, közben meg pont az ellenkezőjét tapasztalom inkább. Pl.: Nálunk kb nulla az orális szex.
2020. aug. 7. 08:46
 7/15 anonim ***** válasza:
85%

Nem csak a te csajod ilyen prűd bro

28f

2020. aug. 7. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
86%

Te ismered a barátnődet. Nem lehet, hogy túl konzervatív nevelést kapott a szexszel kapcsolatban?

Sokan megalázónak tartják az orált (pedig nem az), ráadásul rengeteg nőtársam nincs kibékülve a testével. Nem mondom, nekem is volt egy időszak (ez hosszú évekig tartott), amikor szinte gyűlöltem magam, amiért nem vagyok egy tökéletes fitneszcica.


Biztos, hogy vannak itt, akik csajnak adják ki magukat (bár ennek semmi értelme sincs), de az igazság valahol félúton található. A szerelmes nő igyekszik a kedvében járni a partnerének, főleg a kapcsolat elején. Nem tudom, mióta vagytok együtt.


Lenne egy kérdésem: te szoktál nyalni? Ha nem, akkor viszont ne csodálkozz, hogy ő sem orálozik.

2020. aug. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
83%

Szopásról:

Én is hallok ilyet, hogy sok csaj van aki nem szopik, de higgyétek el, elég sok csajom volt már, 18-50 ig, de mind szopott és a legtöbb (mondjuk ez csak érzés) szerette is.

Análról:

A barátnőim legtöbbje az anált nem csinálta, nem szerette, DE a legtöbb a fenéknyalást és az egy ujjas fenék izgatást imádta, és persze volt egy pár olyan is aki a kedvemért az analt is bevállalta, volt olyan is aki csak egyszer és legközelebb azt mondta, kipróbáltuk az én kedvemért, többet már nem szeretne.

2020. aug. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!

Én imádok nyalni, szóval nem lehet az az ok, hogy én nem adok semmit :) Szopás viszont max havi 1x van kb. Pedig kapcsolat elején többször volt.

Anált csak példának írtam, azt nagyon extrának tartom amúgy is, de az orális szex szerintem nem akkor dolog, hogy ne lehessen bevállalni.

2020. aug. 7. 09:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!