Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak az én párom ilyen "prűd"?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak az én párom ilyen "prűd"?

Figyelt kérdés

Sokszor olvasom itt GYK-n, hogy a lányok nagy része szereti az anált, imád szopni, imádja ha az arcára élveznek stb...

Tényleg így van és az én párom a kivétel vagy ennyi kamus van itt? :D


2020. aug. 7. 08:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
83%

#10

Nálunk a barti társaságban a párok elég sokszor nyíltan beszélnek a szexről, több pár is mondja, hogy ha a nőnek nincs kedve szexelni vagy fáradt, de a férfinak van, akkor egy gyors szopással kielégíti a férfit és akkor mind ketten rendben vannak.

Szóval az orál tényleg elég hétköznapi dolog egy jó szex kapcsolatban.

2020. aug. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
77%

#11

barti = baráti

2020. aug. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

#11 Akkor szerencsések azok a pasik :)

Baráti körből én is hallok ilyeneket, akár csajtól is, hogy szeret szopni. De nálunk sajnos nem így van ez.

2020. aug. 7. 09:19
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Az anállal kapcsolatban pedig az a lényeg, ha egy Lány picit is nyitott erre és élvezi ha nyalod vagy az ujjad kerül a popsijába, akkor van esélyed arra is, hogy megkedvelje az anált. Mindezt ügyesen kell csinálni, nem rábeszélni, hanem fenntartani az érdeklődést, elérni azt, hogy Ő maga kívánja a folytatást! Kisregényt tudnék írni erről, de a lényeg a türelem, a fokozatosság és a figyelmesség a pasi részéről ha popsizásról van szó. Persze a tapasztalat sem árt, hiszen nem mindegy mikor milyen pózban, milyen szögben, milyen mélyen stb.., hogy a Lánynak mindez egy újabb örömforrás legyen, ne pedig rossz élmény..
2020. aug. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is hagyományosabb tipus a párom. Nálunk is megvolt az elején, hogy eleg sokszor kaptam szopást. Most meg nem hogy havi, de haromhavi 1nek is orulok... pedig en aztan ujjal, vagy nyelvvel szinte minden alkalommal kielegítem.


ha még nevelhető a barátnőd, vezesd rá finoman. És akkor sok boldog pillanatban lesz részetek. De persze lehet hogy csak ellazulás kell neki, azt pedig közös kikapcsolódással es sok egymasra figyeléssel lehet elerni.

2020. aug. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!