Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tisztelitek azokat a lányokat,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tisztelitek azokat a lányokat, akik bevallják, hogy csak jóképű, helyes, jó stílusú pasikkal jönnek össze, mert van, aki tagadja, holott ezzel minden nő így van? 23/L

Figyelt kérdés

2020. aug. 9. 20:23
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Igen, én megértem őket.
2020. aug. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
Az őszinte nő ritka kincs, megérdemli a tiszteletet.
2020. aug. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mit tiszteljünk ezen? Te dolgod.
2020. aug. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Rá tartozik neki ki tetszik, ki nem, mi közöm hozzá? Ez nem tisztelet, hanem elfogadom hogy ez az ízlése, lelke rajta. Sosem azon rugózom hogy egy lánynak kik tetszenek, vagy kik nem (demokrácia van, joga van hozzá) csak az érdekel hogy én tetszem-e neki.
2020. aug. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnos már a valódi értékek nem számítanak semmit! Ezért van ennyi egyedülálló, és lelkileg összetört ember. De ha valaki venné a fáradságot, és adna esélyt egy olyannak aki nem annyira tökéletes, de egy kicsit van benne valami, akkor mindenki boldog lenne!
2020. aug. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!