Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátnőmmel nem megy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmmel nem megy a szex. Sokszor próbálkoztunk már de nem megy egyszerűen be, átlag feletti méretem van nekem . És ő meg szűk szerintem viszonylag.?

Figyelt kérdés
Szeretjük egymást, amúgy minden más jól megy, majd kiugrik az ágyból ujjazzáskor amikor elmegy. Én amúgy azt látom bajnak hogy feladja. Odaérünk, hogy mehet aztán kezdeném benyomni nem megy be és már egyből feladja, utánna nem is akarja, még csak nagyon probálkozni sem. Amúgy misszionáriusba probálkoztink eddig. Valakinek valami őtlet?

2020. aug. 11. 15:07
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
Bakker, kitörölték a válaszomat...
2020. aug. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:

Pedig a link a témához kapcsolódott. Láttad hogy mekkora dákókat tudnak a csajok felnyomni maguknak... Ebből kifolyólag csak gyakorlás az egész. Bár megkérdezhetné a nőgyógyászát is mert az orvosi véleménynek biztos jobban hisz majd.


Az előjáték kb 10-15 perc és vannak akik nem értenek hozzá. Az xvideos-on szerintem erre is van oktatóvideó, de már nem keresem meg és nem linkelem be. :D

2020. aug. 11. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:

Szerintem az lehet a baj, hogy már előre rágörcsöl és nem tud ellazulni.

Nem biztos, hogy ez a legjobb tipp, de igyatok előtte. Ő mindenképp...és nagyon sokáig kényeztesd és ha odajutsz, nagyon lassan próbálkozz a behatolással.

Ugye nem Te vagy (lennél) neki az első?

2020. aug. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%

Lehet vaginizmus, ami végül is betegségnek számít, de tulajdonképpen csak túlzott lelki rágörcsölés... Az egyre több ujj benne és bizalmi légkör és nyugalom mindenképp jó tanácsnak tűnik, mert a vaginizmus kezelésére is vannak különböző méretű tágítók pontosan erre a célra mindenféle anyagokból (fém, műanyag, stb.), de akkor annál már tényleg jobb a puszta kezed és a nem sürgetésed, hanem a végtelen türelmedről való biztosításod. Érdemes légzőgyakorlatokat is végeznie, biztatnod arról, hogy elfogadod őt, úgy szereted őt, ahogy van, és arra is buzdítani őt, hogy ő fedezze fel a saját testét, mi a jó neki, hogy szereti az érintést, lehet, hogy olyan mély tabuk élnek benne a szexualitást illetően, hogy emiatt nem enged magába a teste.


Amúgy meg közlöm mindenkivel, hogy tényleg vannak méretbeli különbségek férfiak között, nekem elég sok emberem volt már, és tényleg van olyan, akinek annyira széles, hogy el tudom képzelni, hogy a nem elég hajlékony vagy nyúlékony lányoknak konkrétan fájdalmat okoz a behatolásuk, de azt a gondolatot azért mindenképp ajánlom minden fiú és lány figyelmébe, hogy azért az a kicsike lyuk egy olyan izom, amelyen egy emberi gyermek feje is kifér, szóval ki tud az tágulni, mindenkié, türelemmel, szeretettel, simogatással, bizalommal, támogatással.


Szerintem ő az első neki, azért ez eléggé lejött az eddigiekből...

2020. aug. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%

Nos. Az átlagon felüli méret átok is lehet. A kérdező nem elismerésért jött, hanem ez egy nagyon is valós probléma.

A férjemé 18 cm körül van és elég vastag. Tudjuk hogy ez átlagon felüli. Sosem volt gondunk a szexel viszont mióta szültem sokkal szűkebb lettem lent (vagy csak görcsösebb, nem tudom) minden esetre rendesen fáj néha a szex.

Szóval amit én ajánlok, és segít, az időzítés: a ciklusom első felében rettentő kívánós vagyok, ilyenkor alapból is nedvesebb vagyok odalent. Egyértelműen jelzek ha vágyom a szexre ilyenkor. A síkosító alap már, azt én is ajánlom, és a lovagló póz vagy a kutyapóz....én ezeket preferelálom. A többi pózzal csak szenvedünk.

2020. aug. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítő valaszokat! Jó tudni hogy van itt segítőkész ember is és tudnak rendes segítő választ adni. És amúgy igen nekem is ő az első és én is neki
2020. aug. 18. 21:59
 17/30 anonim ***** válasza:
0%
Keress egy tehenet partnernek, vagy vágj le belőle.
2020. aug. 19. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
17-es köszönöm az értelmes megszólalásodat!
2020. aug. 19. 11:15
 19/30 anonim ***** válasza:
100%
Kaptál sok jó tanácsot, azokat nem ismétlem el. Talán annyi, hogy egy közös, meleg fürdő is segíthet a lánynak ellazulni.
2020. aug. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az is baj, hogy mindketten tapasztalatlanok vagytok. Amikor anno az első párom rosszul nyúlt hozzám, még a kicsi is fájt, és az is csak sokadikra sikerült.. Azt hittem miattam rossz, hogy tapasztalatlan vagyok, csak később jöttem rà hogy nem, mert neki egy csók elég volt előjátéknak, míg nekem nem, de azért folytatta, nekem még fájt. Mire jobb lett volna, vége volt.. Sajnos ezt magatoknak kell kitapasztalni, hogy hogyan jó a másiknak.
2020. aug. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!