Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, tinektek automatikusan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, tinektek automatikusan jött, hogy a párotok bele élvezhet a szátokba, vagy megkért rá titeket, hogy hagy csinálja?

Figyelt kérdés

1.5 éve vagyok együtt a barátnőmmel és az orális szexet is nagyon élvezi adni, de a kezdetektől egy törülközőbe élvezek el.

Én nagyon szeretnék elmenni a szájába.

Szerintetek erőltessem, vagy később önmagától fogja felajánlani?

Azt se szeretném, ha elmenne emiatt a kedve az orális szextol. Nektek mik a tapasztalataitok?



2019. márc. 6. 14:41
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
A legegyszerűbb, hogy felveted neki, hogy mit szólna, ha kipróbálnátok. Szerintem másfél év után őszintén felvetheted neki ezen vágyadat. De semmiképpen sem erőltesd, vagy "lepd meg" vele. Lehet a felvetésedre először nemet mond, de elgondolkozni elfog. De az is lehet, kapásból semmi baja nem lesz a felvetéseddel.
2019. márc. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha erölteted, ellenkező hatàst fogsz elèrni.

Az èn exem is nyaggatott vele ès ezèrt abszolùt elutasìtò voltam vele szemben mert ùgy èreztem kènyszer.

2019. márc. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Nekem régebben a hasamra/ arcomra élvezett, deaztán egyszercsak megjötta kedvem, és mostmár engedem aszámba is. A nedve ize nem tetszett, de látom rajta, higy extrán boldog tőle, úgyhogy ezert megéri ez a “ kis kellemetlenség” :)
2019. márc. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%
Nem erőltettek ram sose semmit magamtol csináltam, viszont elotte rákérdeztem hogy bele mehetnek e a számba. Te se eroltesd, kérdezd meg tole.
2019. márc. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem se erőltesd. Lehet, hogy magától is megjön hozzá a kedve, ha mégsem, akkor vesd fel, mit gondol róla. Ha nagyon elutasító, akkor viszont hagyd
2019. márc. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
20%
Jesszus. Keress normálisat. Én nem.pazarlok pl :p
2019. márc. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem nincs abban semmi kulonos, ha a lany szajaba elvezel, kicsit tul van ez gondolva. Nekem a baratom mindig szol elotte, mert o is felt, hogyan reagalok, de az se zavarna, ha nem szolna, csak megtortenne. Igazan nem nagy dolog, ha ezt szeretne a pasi - ha szereted, siman be lehet vallalni. 25L
2019. márc. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha eddig nem jött meg hozzá a kedve, akkor ezután sem fog csak úgy magától. De nyugodtan kérdezd meséld el neki, hogy te szeretnéd, lehet kipróbálja veled.

(nekem pl. még sosem élveztem bele egy lány szájába sem, valahogy megalázónak tartom. Ha a lány kérné, akkor kipróbálhatnánk.)

2019. jún. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!