Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért ilyen konzervatívak a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen konzervatívak a 40 fölötti nők?

Figyelt kérdés
Van egy 47 éves ápolónő xy nevezetű kórházban xy nevezetű osztályon, de nem is ez a lényeg. Jó viszonyt ápolok vele, amikor szóba elegyedek vele mindig mosolyog. Sokszor csak elmegyünk egymás mellett, és még akkor is mosolyog rám. Az utóbbi pár napban nagyon dögös fotókat rakott ki. Én privátban ezt írtam neki: "Őszintén megvallva nagyon erős szexuális kisugárzásod van. Bocsánat, ezt nem bírtam magamba tartani, de egyszerűen szólva felcsigáztad az érdeklődésemet. Jó most majd jössz azzal, hogy" anyád lehetnék"? Mit képzelsz, meg hasonlók!? De néha élvezni kell az élet tiltott gyümölcseit is. Erre nem írt semmit, csak megnézte. Nagyon gáznak érzem ezt az egészet. Most szárnyra kap majd a pletyka a kórházban.

2020. aug. 14. 17:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
És ha rád mosolyog az már egyből azt jelenti hogy akar is tőled valamit?:D
2020. aug. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Ne aggódj,lehet gondolkodik az ajánlatodon.Vannak akik benne lennének,lehet ő is,csak zavarja hogy fiatalabb vagy.
2020. aug. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet csak nem jossz be neki es ennyi. Es ezert nem akart valaszolni. Asszem ezzel igy en sem tudnek mit kezdeni. honnan vonsz le ebbol kovetkeztetest arra hogy konzervativ?
2020. aug. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem jössz be neki, ennyi a sztori semmi egyeb.

Nem valaszolt vedd eszre magad :)

Mosolyog mert kedves, te neg már többet gondoltal bele :)

Ettől még nem konzervatív !

2020. aug. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ki mondta, hogy te gyumolcs vagy?
2020. aug. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt túl toltad.

Találkoztatok azóta amúgy?

Ezt nyilván meg kell beszélnetek, én megkérdezném tőle, h kérjek bocsánatot? :)

Két vége lehet a történetnek, vagy kerülni fog, vagy letámad és megdughatod. Persze csak h nincs családja.

2020. aug. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!