Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van bármi tenni való ha párom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van bármi tenni való ha párom konzervatív de én meg nagyon nyitott vagyok az ágyban?

Figyelt kérdés
Fél éve vagyunk együtt és nagyon jól összeillünk és szeretjük is egymást. Azt leszámítva hogy párom semmi újdonságra sem nyitott míg én mérhetetlen kíváncsisággal állok hozzá bármi ismeretlenhez. Az elején megbeszéltük hogy Ő zárkózott és nem is zaklatom azzal hogy én milyen plusz dolgokra is vágyom. A nemi életünk kielégítő számomra is, de attól még vágyom az újításra. Persze ráerőltetni nem akarom és nem is lenne szabad. Ha pedig felhozom hogy én milyen dolgokat próbálnék ki vagy mit is csinálok magammal mikor nincs ott, akkor meg teljesen megbántódik hogy Ő nem elég nekem. Ami butaság mert nagyon szeretem és ki is tud elégíteni. Ez idővel változhat? Később lehet hogy majd benne lesz durvább dolgokban is? Lehet hogy az egész amiatt van mert én vagyok neki az első kapcsolata?
2017. dec. 15. 08:58
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
Az a baj,hogy ha az embert fél év alatt semmi új nem érdekli akkor ez nem fog változni.
2017. dec. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%

Szexuálisan nem paszoltok ennyi..

Ha neked az jó hogy sötérbe 1 pózba hajrá

Közben meg örlöd magad h ezt azt kipróbálnál. Marha jó kapcsolat ez mondhatom.

23N

2017. dec. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó.

Hülye kérdés talán, de veled egykorú nőt, aki tartós kapcsoaltban él, hogy lehet átvezetni a prűdség, és gusztusztalannak találás hülyeségein, hogy "igazi" szexuális éeltben lehessen részünk? (írhatsz privátot is ha gondolod"


25/f

2017. dec. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Saját tapasztalat, több év után!


"Ez idővel változhat?" - NEM

(minimálisan kipróbál új dolgokat de harapófogóval kell kihúzni belőle)


"Később lehet hogy majd benne lesz durvább dolgokban is?" - NEM

(lehet kipróbál majd miattad valamit, mert addig nyaggatod, viszont utána hallgatod hogy mennyire nem tetszett neki, sőt már az aktus közben hangot fog adni ennek, nem adja bele magát teljesen sosem)


"Lehet hogy az egész amiatt van mert én vagyok neki az első kapcsolata?" - NEM, ilyennek született, ilyennek lett felnevelve.


Én is szeretem a megszokott, bevált dolgokat, de imádom kipróbálni az újakat is, legalább egyszer, de az ilyen természetű emberek semmiben nem nyitottak.

Az ilyen emberekre még azt sem kényszerítheted rá, hogy kipróbáljanak egy új ételt, egész életükben maradnak a rántott húsnál.


Ha ezzel megbékélsz, ennek ellenére vele akarsz maradni, akkor hajrá!

Ha viszont újdonságok vonzanak, új helyekre akarsz elmenni, minél több újítást akarsz kipróbálni, új ételek, új helyszínek, új MINDEN, akkor ezzel az emberrel egy szenvedés lesz, mert minden apró lépésednél 100 kritikát fogsz kapni, hogy "minek kell ez"

2017. dec. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

előző vagyok.

Azok akik írogatnak nekem, hogy írjam le a saját tapasztalataimat, azoknak üzenem, hogy az előbb írtam le és nőjenek fel, mert elég béna próbálkozás az ilyen privát mail.

2017. dec. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Van tennivalód: vagy elfogadod ilyennek ( mert 90%, hogy ilyen is marad), vagy még most átgondolod, hogy inkább mással, akivel ki/ megélheted, amit szeretnél...mert nekem a leírásból úgy tűnik, hogy kinn is vagy, meg benn is.
2017. dec. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!

Sajnálom, hogy megtaláltak azok..


Az a baj ,hogy én is kezdem úgy látni ,hogy párommal eléggé esélytelen bármi újat megtenni... Tetszik ez a rántott húsos hasonlat! :D

De miért ilyenek? Miért nem tudnak túllépni a berögszült hülyeségeken?

2017. dec. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

mert szeretik a megszokottat, ha elmennek egy Thaiföldre, akkor is inkább rántotthúst esznek minthogy bármi újat kipróbáljanak, mert "mi van ha nem ízlik?!?!"

Ők egyszerűen ilyenek, meg sem fordul a fejükben, hogy "mi van ha ízlik?!?!"


Inkább nem kockáztatnak, mert sokkal fontosabb számukra, hogy jól lakjanak, mint hogy TALÁN megkóstolják életük legszuperebb ételét.


Én személy szerint nem szeretem az ilyen embereket, nagyon unalmasnak találom őket, ha ilyenek maradnak sokszor barátok és hobbik nélkül élik le az életüket, semmi kalandvággyal.

2017. dec. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!