Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sok olyan férfi van, aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok olyan férfi van, aki kihagyja az előjátékot tehát csak szopás van és maga a behatolás?

Figyelt kérdés

2020. aug. 15. 13:47
 1/10 anonim ***** válasza:
82%

Ja. Én is így hasonlóval vagyok együtt, de ehhez hozzá tartozik az is, hogy bénán csinálja, nem veszi észre, hogy a jó nekem, én meg néma kacsa vagyok. 😅

Szar ügy.

Na mindegy, így nem is hiányzik tőle.

2020. aug. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%

Nem tudom, hogy sok ilyen férfi van-e vagy sem, de azt viszont tudom, hogy aki ezt "kihagyja" az nem igazán azt helyezi előtérbe, hogy az adott lány is élvezze az együttlétet, inkább csak saját magára gondol.


F

2020. aug. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk évek óta így néz ki a dolog:


- odafekszik mellém

- elkezdem szopni, vagy végigcsinálom vagy nem

- beleülök, hogy legyen orgazmusom

- befejezi misszionárius pózban vagy hátulról


Nincs csók, simogatás, puszi

Ez nem fog változni, ha neked van még lehetőséged, akkor menekülj

2020. aug. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

3. Te miért nem menekülsz?

Én is ffi vagyok de kb a 70 % semmit nem csinál csak megdugja, meg elkezd ott hokizni. Szégyen ez a férfiakra nézve.

De ha itt is végig olvassa a kérdéseket valaki az is sok mindent elárul rólunk. De nálunk csak a csók, a nyalás a simogatás megy addig amig a barátnőmnek legalább egyszer jó lesz. Aztán majd lehet másként is folytatni.

Olyan is van sokszor hogy jó sok nyalizás után már nincs dugás. Tudom ez furcsa, de van amikor már ennyi is elég nekem is.

2020. aug. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%

Durva ezeket olvasni.

Mivel általában én kezdeményezek, tudom, hogy a párom hangulatba kell hozni. Ez nekem is érdekem, mert, ha nem lenne hangulata max leszopna és aludnánk. Tehát mi előtte vagy 15 percig biztos csókolózunk, ölelgetjük egymást. Alapvetően nem volt erre igényem, de mivel őt nagyon szeretem, már ezt is megszerettem. Aztán már ettől annyira felizgulok, hogy aztán végig álló farokkal kinyalom, utána ő kezd el szopni és kb 10 perc után beleül. Vagy ő kezd előbb szopni, de szerencsére ez is nagyon izgatja és utána ül bele, a végén pedig nyalás.


Szóval nálunk van előjáték.

2020. aug. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
89%

Van két gyermekünk.

3-as vagyok

2020. aug. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
34%
na azért a nőket se kell sajnálni, elég sokan csak elvárnak mindenty elfekszenek aztán elvárják az orgazmust. ha meg nem kapják meg akkor a pasi a töketlen.
2020. aug. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek a 4-es válaszolóval! Nekem alap, hogy tetőtől talpig végigmegyek a nőn! Ha csak fekszik a partnerem és hagyja,hogy az egész testét finoman végigcsókoljam, harapdáljam a fejétől a lábujjáig az nekem ad egy olyan érzést, hogy birtoklom az egész nőt. Lehet, hogy így leírva egy kicsit betegesen hangzik, de nekem ennél jobb ráhangolódás nincs a szexre, és a párom is szereti!
2020. aug. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 manly ***** válasza:
0%
Előfordult már, h minden előjáték nélkül nyomtam be és nem volt semmi probléma-a hüvely alapból mindig nedves.
2021. jan. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hazudhatnám azt, hogy én mekkora jópasi vagyok, de nem igaz. Egyszerűen élvezem a nőket, jólesik böngészni rajtuk, szeretek csókolózni, és minden olyat megtenni, ami nekem is jó.

Általában bevált, de sose gondoltam, hogy ez valami különös tudomány.

Aztán beleszerettem egy negyvenes nőbe, és én voltam a legjobban meglepve, amikor azt mondta, hogy még senkivel nem élte át azt, amit velem. (12 centi vagyok.)

2021. jan. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!