Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férjem már nem bírja?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem már nem bírja?

Figyelt kérdés

Férjem 43 éves, én 34. Van egy kislányunk, két éves. Szülés után kicsit hanyagoltuk a szexet, ritkán voltunk együtt. Fáradtak is voltunk, illetve nekem a gátmetszés nem sikerült jól, műteni is kellett újra.

Utóbbi pár hétben viszont én nagyon kívánom a szexet, akár napi többször is, férjem napközben dolgozik, délután ér haza, de csak este, altatás után tudunk lefeküdni, addigra ő már sokszor bealszik, vagy fáradt...

Régen, kb tíz évvel ezelőtt rendszeresen szexeltünk, hétvégén többször is, de ugye ez régen volt. Férjem fiatal korában nagy nőcsábász volt, rengeteg szexkapcsolata volt, egyszerre több nővel volt a kedvenc "felállása" :D

Velem mostanában kb két perc alatt végez, nem tudja /nem akarja visszatartani magát, nagyon hamar elélvez, ami nekem probléma. Legtöbbször én nem tudok elélvezni, rövid az idő. Illetve vágyom már előjátékra, simogatásra, csókolózásokra.

Szerintetek mivel már idősödik, azért bírja egyre kevesebb ideig? Ezért nem kívánja már annyiszor? Ennyi idős férfi mire képes az ágyban? Lehetséges, hogy mivel fiatal korában már kiélte magát, nem érdekli a szex?

Privát üzenetet nem kérek! Nem válaszolok rá!!



#Mindig ugyan az a póz
2020. aug. 15. 17:56
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem beszélitek meg a dolgot?

Mi ezt nem tudhatjuk miért nem érdekli a szex nem ismerjük a férjedet,ne értsd félre nem kioktatni akarlak

2020. aug. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
10%
Érdekes hogy csak őt ócsárolod. Te mennyire vagy kívánatos??? Csak elárulom, hogy amit leművelsz vágylohasztó!
2020. aug. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Természetesen, ezt már próbáltuk megbeszélni, ő azt mondja, fáradt. Én, ismerve az korábbi szexuális szokásait, ezt nem hiszem el.
2020. aug. 15. 18:03
 4/29 A kérdező kommentje:

Nem vagyok túlsúlyos, járok női tornára, fodrászhoz, kozmetikushoz.

Ruhákat New Yorker, H&M, zara stb boltokból vásárolok, nem lettem lepukkant vagy ilyesmi.

2020. aug. 15. 18:05
 5/29 A kérdező kommentje:
Kettes válaszoló! Mi a vágylohasztó?
2020. aug. 15. 18:06
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Figyi! 43 éves nem 20 sokat dolgozik,fáradt.Ez csak egyre rosszabb lesz ahogy öregszik.
2020. aug. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Igen, fáradt. De ennyire, hogy már a szexhez se lenne kedve?
2020. aug. 15. 18:21
 8/29 anonim ***** válasza:
19%
Azért annyira már nem fiatal... Vagy pedig máshoz jár.
2020. aug. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
78%
Dobjátok fel valamivel a szexuális életeteket jobb ötletem nincsen sorry...
2020. aug. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
90%
Csak az őszinteség segíthet itt. Nyugtasd meg hogy vele leszel, és elmondhat neked bármit mert bízhat benned, és kérdezz rá.
2020. aug. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!