Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiként mire figyeljek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként mire figyeljek amikor Tinder-re regisztrálok?

Figyelt kérdés

4-5 fotó, rövid név, életkor, alapadatok.


Miket érdemes még feltenni? Vagy miket fog engedni egyáltalán?


És ha valakivel match-elek, utána mi történik?



2020. aug. 16. 21:00
 1/10 anonim ***** válasza:
14%
Nekem nem regisztralsz egy fikot :D? 19f
2020. aug. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kb meg is vagy amúgy ha jól nézel ki akkor magától fog jönni minden ha nem akkor cseszheted mert úgysem fognak foglalkozni veled ennyi
2020. aug. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

ne várj tőle sokat

sok a hülye,

2020. aug. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Úgyse fognak visszaírni szóval tökmind1. (kivéve ha fullos pasi vagy) Amúgy meg időpazarlás.
2020. aug. 20. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Eddig 30 match-em lett két nap alatt.

Ez jónak számít?


Páran rám is írtak közülük.

2020. aug. 20. 02:46
 6/10 anonim ***** válasza:

#4-es voltam.


Hát az első pár hétben lesz a legtöbb matched. Utána szépen lassan elapad. Amúgy meg tárgytalan hány mathced van. Az a lényeg hogy sikerül e talira elhívni őket majd végül párkapcsolatot kialakítani.


Olyan 2-3 hónap múlva lennék rád kíváncsi. 30 match az nem olyan rossz. De 30 emberrel úgyse fogsz beszélni egyszerre. Szóval ne a számokra menj.

2020. aug. 20. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm.
2020. aug. 20. 11:23
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát meg az sem mindegy 30 milyen lánnyal van matcheted ha mindenkit jobbra húzol akkor nem olyan nagy dolog , inkább a minőségre menj
2020. aug. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
A minőségre mentem és így lett.
2020. aug. 20. 13:20
 10/10 Gymnospermatophyta ***** válasza:
Hát én kb. egy hét alatt egy lányt sem húztam jobbra max véletlenül. Bárcsak nekem is lenne 30 aki tetszik:DD Fene, hogy ilyen válogatós vagyok. :) Élőben biztosan előbb látnék olyat aki szóba jöhet, de hát ott nem tudom lesz-e. :O:D
2020. aug. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!