Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Találkozom egy sráccal szerint...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkozom egy sráccal szerintetek benne legyek?

Figyelt kérdés

Én kicsit messze lakom hozzá képest. És én fogok hozza menni találkozni. Kicsit sok idő mire hazaérek ezért felajánlotta hogy alhatok nála. Egész nap együtt leszünk, abban lesz városnézés, kaja meg beszélgetés, film is. Most reméltem hogy csak a jóakarat hajtja hogy nála aludjak, de volt egy érdekes elszólása is. Azt mondta hogy ha ott alszom hozhatok hálóinget ha akarok de egyébként meg nála nagyon meleg van. Ő is csak egy szál alsóban alszik. Ez csak ilyen figyelmeztetés vagy valami más szándéka is lehet? Kicsit félek mert még szűz vagyok.



19/L



2020. aug. 17. 00:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyenek illúzióid...:D
2020. aug. 17. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Meg leszel dugva. pont.
2020. aug. 17. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
Be fog próbálkozni és csak rajtad áll h megtörténik-e. A srácnak így is úgyis jó napja esélye lesz, mert vagy megdug, vagy szerez egy tartós párkapcsolatot. Ha tartod magad és nem fekszel le vele, akkor felértékelődsz a szemében, mint nő. De ha odaadod magad, akkor csak egy könnyen meg szerezhető kiscsaj leszel, akivel majd villog a haverjai előtt h nini, ez is meg volt és pont. Döntsd el mit szeretnél, legyen terved és ha nem akarsz vele lefeküdni, mert komolyan gondolod v még nem ismered eléggé v bármi, találj ki egy jó hárító szöveget... ☺️ És legyél erős, mert többször fog próbálkozni...
2020. aug. 17. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
Középiskolai tanárom mondta egyszer: "gyerekek, egy jó szexért érdemes feláldozni a szüzességet".
2020. aug. 17. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
25%
C verzió meg, hogy dob utána, mert csak arra kellettél volna.
2020. aug. 17. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
19%
Jól szét fogja qrni az odúdat. 😂
2020. aug. 17. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
13%

Nem értelek. Nehogy már te menj le hozzá... Elhondolkodtál azon, hogy mi lesz, ha meggondolja magát, aztán ott állsz egy ismeretlen városban egyedül és már el is ment az utolsó vonat? Vagy ha kocsival vagy, fordulhatsz vissza, milyen megalázó már... Nem egy ilyet láttam már.

Hogy akar-e szexelni? Persze. Főleg, ha hazai pályán ki vagy neki szolgáltatva. Ébresztő!

Teperjen csak a pasi, utazzon...

2020. aug. 17. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
87%
Nem èrtem mi a baj hogy mondta hogy vigyèl hálóruhát,gondolom otthon sem az utcai ruhában fekszel be az ágyba,meg gondolom ő is alapból egy alsóban szokott aludni,egyèbkènt meg az történik meg amit te is szeretnèl vagy amit engedsz,remèljük akaratodon kívül nem fog megerőszakolni.
2020. aug. 17. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
37%
Nagyon kileszel szolgáltatva , arra gondolj mindíg.
2020. aug. 17. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

ha ott alszol tuti megdug,

de ezt te is sejted már,

ha meg könnyen megkap ne gondold hogy komolyan vesz,


döntsd el mit akarsz, és úgy menj bele a dologba, vagy úgy ne


ha fontos kivel mikor és hogyan akkor gondold át

mert itt meg leszel dugva az biztos,

2020. aug. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!