Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Egy sráccal megbeszéltük,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy sráccal megbeszéltük, hogy haverok leszünk, akik szexelnek egymással. Hogyan hozzam fel neki a harmadik találkozónkon, hogy rátérhetnénk a szexre is? Ő elég teszetosza, és szerintem ő is ezen gondolkozik.

Figyelt kérdés
2016. máj. 14. 10:42
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Mondjuk elkezdenéd finoman mogyorózni és nyalni a száját közben? Egek, ezek a mai fiatalok...;D
2016. máj. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%

Na mi lesz, megdugsz vegre? :|

Nem ertem ha meg van beszelve mit kell rajta gorcsolni.. agyam eldonom. Neked is lehet inkabb valaki mast kene keresned... ez meg igy elkepzelve is eleg hervaszto.

2016. máj. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Amikor két kezdeményezőképtelen ember találkozik...
2016. máj. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
ha meg van beszélve csak dugjatok :D és hívjatok engem is :D
2016. máj. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szexelj inkább velem.
2016. máj. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is így vagyok ahogy a kérdező, megbeszéltem egy sráccal hogy barátok leszünk és szexelünk, még nem volt első alkalom, most fogunk találkozni, de szerintem előbb fogunk nagyon közelről megismerkedni és utána meg beszélgetünk, mert nagyon bejövünk egymásnak, legalább is kép alapján. És amit eddig a neten beszélgettünk az alapján a közös hang is megvan... szerintem nincs ezzel semmi gond. Fogd meg a kezét, vagy valahogy érintsd meg, nézz a szemébe, ha érti a célzást akkor valahogy lereagálja. Vagy elhúzódik, vagy hagyja magát és belemegy. Akkor már sínen vagytok... de úgy úgy nézz a szemébe... ne csak úgy ránézz hanem vágyakozóan. :) sok sikert ;)


24/F

2016. máj. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
még nem is szexeltetek de már előre megbeszéltétek ,h csak szexkapcsolat lesz? Okos.... :D
2016. máj. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!