Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a véleményetek arról a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról a pasiról, aki egy hét Balatoni vitorlázásra, bulizásra hív egy 18 éves lányt?

Figyelt kérdés

A pasi úgy negyven körül, kifejezettem sármos, de nem macsós, viszont sportos, de nem kigyúrt, szóval egy átlag csajnak (nekem) nagyon bejövős. Biztos vagyok benne, hogy dugni akar, csak azután ajánlotta ezt fel, hogy pár hete kidobtam a pasim.

Szóval nem gáz? Végül is min. húsz év... Vagy perverz lehet?



2020. aug. 18. 16:27
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/81 mantis religiosa ***** válasza:
100%
Úszni azért nem árt ha tudsz, ha esetleg le kell lépni. Meg legyen valami ismerős, akivel beszélsz mindennap, hogyha gáz van, legyen aki tud segíteni.
2020. aug. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/81 anonim ***** válasza:
100%

Mióta és mennyire ismered, hogy elmenjek vele egy ilyen nyaralásra? Mert, ez e-téren fontos is lehet. A szüleid, mit szólnának ehez?

Amúgy, ha jól ismered és szeretnél vele elmenni, akkor menj, de ha nem tetszik valami ezzel a tervvel, akkor add a tudtára, vagy ne menj vele. De, szerintem se számíts komoly kapcsolatra tőle.

2020. aug. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/81 anonim ***** válasza:
91%
Panaszold el neki, hogy a faterod a TEK-nél fejes, megszállottan fegyvermániás, és folyton lenyomoz téged, hogy mikor/hol/kivel vagy.
2020. aug. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/81 anonim ***** válasza:
28%
tuti a dugás, sokat fogtok dugni, ha ez belefér neked akkor menj,
2020. aug. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/81 anonim ***** válasza:
74%

Tuti perverz lehet. Itt is van egy pasas, aki hol 35 évesnek adja ki magát, hol 36 vagy 40 évesnek, közben több és 15 éves csajszikat akar befűzni/megdugni


Ő is perverz.

2020. aug. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/81 A kérdező kommentje:
Látásból ismerem csak, az utcánkban lakik. Az ő lánya 4-5 évvel fiatalabb, őt jól ismerem, nagy gáz nincs a pasival mint ember, arról tudnék. Csak hogy az ágyban milyen, az a kérdés. Nem szokott gáz lenni a nagy korkülönbség? Eddig csak korombéliekkel szexeltem.
2020. aug. 18. 21:19
 17/81 anonim ***** válasza:
73%
Fú, irigylem a csókát.
2020. aug. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/81 anonim ***** válasza:
31%
Ne agyald tul az egeszet. Elmesz, dugtok egy jot, aztan annyi. Mindenki tisztaban van vele hogy csak dugasrol szol. Sexben nincs semmi gond, hogy idosebb a pasi. Hidd el, meg jobb lesz mint a fiatal pasikákkal.
2020. aug. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/81 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok privit, de nem szeretnék idegen perverzekkel dugni. Akkor már jobb inkább az ismerős perverz... 😁😂
2020. aug. 18. 21:44
 20/81 anonim ***** válasza:
100%
Mikor mész amúgy? Majd mesélj :)
2020. aug. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!