Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a véleményetek arról a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról a pasiról, aki egy hét Balatoni vitorlázásra, bulizásra hív egy 18 éves lányt?

Figyelt kérdés

A pasi úgy negyven körül, kifejezettem sármos, de nem macsós, viszont sportos, de nem kigyúrt, szóval egy átlag csajnak (nekem) nagyon bejövős. Biztos vagyok benne, hogy dugni akar, csak azután ajánlotta ezt fel, hogy pár hete kidobtam a pasim.

Szóval nem gáz? Végül is min. húsz év... Vagy perverz lehet?



2020. aug. 18. 16:27
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/81 anonim ***** válasza:
25%
Ha jól sejtem már vége a vitorlázásnak. És ha jól sejtem, sokkal jobban élvezted mint gondoltad volna. Felajánlottam egy hét folytatást a Balatonon, de nem válaszoltál. Még áll az ajánlat! Hm? 😉
2020. aug. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/81 A kérdező kommentje:
Jól sejted. De jövő héten már suli. Amúgy lehet bele is mennék... 😉😁
2020. aug. 26. 10:14
 63/81 anonim ***** válasza:
69%
Ha ilyen konnye kaphato vagy akkor teli vakacioban en meg elhivlak par nap wellnesre teljes ellatassal es meg fiatal is vagyok.
2020. aug. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/81 anonim ***** válasza:
63%

Legyen már eszetek.

Mást még meg sem kell hívni semmire, kinek kellene egy ilyen anyagias picsa, mikor 100 ilyen van, és még csak el sem várják, hogy elvigyék őket bárhova, max a csúcsra...

2020. aug. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/81 anonim ***** válasza:
34%

#64 Én szeretem megadni a módját mindennek. Ha egy 18 éves lány eljön velem a nyaralómba úgy, hogy nekem nem titkolt szándékom az, hogy az időnk jelentős részét ágyban töltsük és nem alvással, akkor jobban érzem magam, ha ezt úgy tesszük, hogy a lány kiemelt figyelmet és ellátást kap! Természetesen a zsákbamacskát én sem szeretem, ezért privátban már délelőtt felvettem a kapcsolatot a lánnyal és megbeszéltünk pár dolgot. Ellentétben az előző partnerével akit ismert már régről, mi még nem találkoztunk, ezért egy egyszerű ártatlan kávézásra hívtam első lépésben, amibe bele is ment. A többi majd ennek függvénye lehet.

Olcsójánosoknak (neked) van sok olcsó nő. Engem nem foglalkoztat a te célcsoportod, téged sem az enyém. Béke veled. :)

2020. aug. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/81 anonim ***** válasza:
57%
Így készülnek a r.bancok.
2020. aug. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/81 anonim ***** válasza:
31%
Imádom az ilyen csitri rhibancokat kár hogy nekem nem akadt a horogra ilyen, csak egyszer régen de akkor még fiatal voltam
2020. aug. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/81 anonim ***** válasza:
25%
Hihetetlen, hogy akkora kangörcsötök van, kujon lúzerek, hogy ez a kérdés még mindig aktiválódik. Ez már szánalmas.
2020. aug. 27. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/81 anonim ***** válasza:
69%
Émn ugyan hozzá nem szóltam eddig, de a kujon te vagy. hatvannyolcaska. vegyél aktivált, attól aktiválódik a kujonod.
2020. aug. 28. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/81 anonim ***** válasza:
75%
Én váltottam 1-2 privát üzenetet a kérdezővel, segítő szándékkal, de ritka tahó stílusa van. Nem tudom, ki menne vele balatonozni, de én annak örülök, ha nem is találkozom ilyennel az utcán. Az egész kérdése valószínűleg kamu. Minek jönne ide kérdezgetni lyeneket?
2020. aug. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!