Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a véleményetek arról a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról a pasiról, aki egy hét Balatoni vitorlázásra, bulizásra hív egy 18 éves lányt?

Figyelt kérdés

A pasi úgy negyven körül, kifejezettem sármos, de nem macsós, viszont sportos, de nem kigyúrt, szóval egy átlag csajnak (nekem) nagyon bejövős. Biztos vagyok benne, hogy dugni akar, csak azután ajánlotta ezt fel, hogy pár hete kidobtam a pasim.

Szóval nem gáz? Végül is min. húsz év... Vagy perverz lehet?



2020. aug. 18. 16:27
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/81 A kérdező kommentje:
A hosszú hétvége plusz még pár nap. Még nem döntöttem el a dolgot, nekem azért furcsa kissé, hogy egy apámmal egy korú pasival szexeljek. Még úgy is, ha amúgy vonzó a pasi...
2020. aug. 18. 22:17
 22/81 anonim ***** válasza:

Ha, furcsa, hogy annyi idős, mint apud és nem érzed úgy hogy menne a dolog, akár mennyire is vonzó a férfi, és elmész vele akkor nehogy megbánd a későbbiekben a dolgot. Akkor, menj ha biztos vagy benne, hogy ezt szeretnéd, de azért nem ártana, ha belegondolnál a felesége és a gyermeke helyzetébe is, hogy veled csalná meg a feleségét.

Ha, elmész, akkor a későbbiekben arra kell figyelni, hogy ne bukjatok le, mert elég nagy zűrzavar tud lenni belőle. De, célszerűbb lenne beszélgetned vele, hogy a hajókázáson kívül mire számíts.

2020. aug. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/81 A kérdező kommentje:
Nem írtam feleségről és megcsalásról, nem kell kombinálni. Facér a pasi, különben kapásból nemet mondtam volna!
2020. aug. 18. 23:48
 24/81 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy egy nagy alvó, ugye? Amúgy milyen csajnak tartod magad? Könnyen ismerkedsz? Tehát lehetne simán korodbelivel kapcsolatod, ha akarnád? Vagy nehézkesen megy, és emiatt van most ez?
2020. aug. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/81 anonim ***** válasza:
17%
Viszont vegyél vissza a stílusodból, ne harapj, mert nem írtad, hogy nincs felesége.
2020. aug. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/81 A kérdező kommentje:
#25 Vegyél vissza te, és ne kötöszködj! Te beszélsz olyanról ami nincs, és még hisztizel is. Talán te megcsalod a párod, de nem mindenki ilyen szemét...
2020. aug. 19. 00:22
 27/81 anonim ***** válasza:
15%
Nem hisztizik, csak illene nem támadni egyből, hanem normálisan tisztelve a másikat megmondani, hogy nincs párja, nem szemétségből és kötekedésből írtam ahogy ezt sem, hisz te kötöttél belém. De, mégis honnan tudnám kikövetkeztetni, hogy egyedülálló, ha nem is írtad? Honnan tudjam ezt az infót? Talán érdemesebb lenne legközelebb pontosítani ezt is a kérdésedben és nem egyből támadni! Mellesleg nem fogok egy szexmániás hisztis gyerekkel vitázni.
2020. aug. 19. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/81 anonim ***** válasza:
100%
Két csaj ha összekap...
2020. aug. 19. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/81 A kérdező kommentje:
Nem volt része a kérdésnek ez az infó, te kombináltad bele. És te szóltál be először, hogy vegyek vissza, holott normálisan írtam, hogy nincs szó megcsalásról. Most meg hisztizel, hogy honnan tudjad? Sehonnan mert nem nem tartozik rád, nem ezzel kapcsolatos volt a kérdés! Részemről befejeztem, a többieknek köszönöm a válaszokat!
2020. aug. 19. 01:15
 30/81 anonim ***** válasza:
0%
Nem én hisztizik, hanem te. Csak egy jogos kérdést tettem fel. Ennek ellenére én semlegesen, nyugodtan írok. Épp ezaz, hogy oda kellene írni vagyis megemlíteni így senki nem említette volna meg, hogy esetleg van felesége, lehet, hogy nem tartozik rám/ránk, de mivel kiírtad ezt a kérdést, így ide is tartozik és akkor olyan válaszokat kaptál volna amilyenre számítani mertél. Ezen, felesleges vitázni...főleg egy gyerekkel részemről rendben volt a feltevések és sajnálom, hogy ilyen támadó, átgondolatlan beállítottságú vagy. És azt is sajnálom, hogy rád szántam az időm.
2020. aug. 19. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!