Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik olyan nő, aki valóban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan nő, aki valóban domináns a szexben, nem csupán eljátssza?

Figyelt kérdés

Olyan nőre gondolok, akinek saját élvezeti igénye az irányítás a szexben vagy akár a kapcsolatában is. Aki nem csak partnere kedvéért játssza el alkalmanként. (mint a Deadpool filmekben, évente egyszer a nemzetközi nőnap alkalmával :-)) Illetve nem pénzért teszi mindezt.


Számtalan kérdésem lenne: - Miként ismerkedik? Elmondja az ismerkedésnél, hogy neki ilyen jellegű az igénye vagy csak sodródik az árral és kipróbálja a partnert, hátha bejön számára? Hagyományosan (is) ismerkedik vagy konkrétan ilyen jellegű oldalakon, esetleg swinger clubban?

Minden viszonyban domináns vagy partnerfüggő a dolog?

Kizárólag a szexben domináns vagy a teljes kapcsolatban?

Monogám párkapcsolatban él (ill. eltudná képzelni) vagy több állandó partnere van, netán cserélgeti őket?

Hetero vagy biszex beállítottságú? Ha utóbbi, mindkét nemmel szemben domináns?

Mikor fedezte fel, hogy az irányító szerepet élvezi a szexben? Fokozatos volt mindez vagy természeténél fogva domináns jellem a hétköznapokban is?


Férfiak! Ha párotok domináns, miként éltétek meg mindezt? Hogy ismerkedtetek, miként élitek mindennapjaitokat?



2020. aug. 18. 16:46
 1/8 anonim ***** válasza:
72%

- Őszintén szólva, nálam ez később derült ki. Demiszexuális vagyok - csak akkor alakul ki szerelmi és szexuális vonzalom, ha már kiépítettem egy mély, bizalmas baráti kapcsolatot valakivel. Addig konkrétan aszexuális vagyok.

Ezt a tulajdonságomat ketten fedeztük fel, ő nagyon élvezi mindkét szerepet :)


- Partnerfüggő, ha nem élvezné akkor én sem.


- Szexben. A valóságban én vagyok a szubmisszió és a bizonytalanság megtestesülése... vagy mégsem? (:D)

Eléggé meglepő az ellentét.


- Szigorúan monogám! Nem tudom elképzelni sem a plusz partnert.


- Biszex


- Előző válaszokban már leírtam :)


21/N

2020. aug. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
15%
Én nagyon szeretnék egy domináns nőt magam mellé, sokkal jobbak többmindenben, mint az átlagosak.
2020. aug. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Eléggé beszédes, hogy nem érkezik hozzászólás a kérdéshez! (többszöri kiemelés után sem) Jól sejtettem, nem igazán vannak olyan nők, akik valóban dominánsak. Nagyon valószínű, hogy párkapcsolatban a másik kedvéért teszik mindezt, illetve a profik egyszerűen pénzkereseti forrásnak tartják.

Igen kiábrándító mindez, ha a férfi szeretne egy kis sub szerepet a szexben. :-(

2020. szept. 3. 13:19
 4/8 A kérdező kommentje:
1-es! Köszi a hozzászólást! Nagyon értékelem az őszinteségedet! (feltéve, ha valóban nő vagy)
2020. szept. 3. 13:20
 5/8 anonim ***** válasza:

Miért ne lennék nő? :)


Ez nem is olyan "csapda-komment" volt, hogy csak úgy özönljenek a privátok hozzám.

2020. szept. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy valódi nő vagy! Ahogy elnézem, te képviseled a domináns hölgyeket itt. :)

Szerinted, milyen arányban vannak ilyen beállítottságú nők? Mekkora esélye lehet azoknak a férfiaknak, akik ilyen nőket keresnek?

2020. szept. 3. 13:48
 7/8 anonim ***** válasza:

Sajnos ezekre nem tudok válaszolni :/


Nálam ez csak akkor derült ki, amikor már együtt voltam a párommal. Ha célzottan ilyen nőt keresett volna, akkor nem is jöttünk volna össze.

2020. szept. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

En is ilyen nore vagyok, evek ota keresgelem es semmi :)


30/F

2020. szept. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!