Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik olyan perverz férfi,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan perverz férfi, aki nagyon durván szereti a bdsm-et és szereti a teltkarcsú kettyós' nőket, a nagy kerek popsit és imád fenekelni?

Figyelt kérdés

Emellett hűséges és fèltékeny, mint egy arab, durva, mint egy orosz és van emberrablásos szexuális fantáziája és meg is engedheti magának? Vagy ilyen csak a dark weben létezik és az is szerencsével...?


25L



2020. aug. 18. 19:54
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Tudok ilyen oldalt és megosztom veled
Honnan tudjam? Én csak trollkodni jöttem.
Honnan tudjam? Én csak könnyű numerát keresek/ önkielégítek...stb.
Mi van? (És hasonló degradáló jelzők sorozata, ami a retardálttal kezdődik)
47 szavazat
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
63%
Létezik
2020. aug. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
53%
Magasságod, súlyod meg lehet tudni?
2020. aug. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
85%

Létezik... már kapod is tőlük a priviket akkor is ha nem ez a vágyuk, de attól még megdugnának szerintem 😄

Egyébként elég konkrétan leírtad mi a vágyad, de a féltékenység a határozottság (nem az ész nélküli durvaság) majdnem minden dom jellemzője (még ha nem is akarnak feltétlenül emberrablási szituációs játékot játszani).

2020. aug. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:
6 levél nem számít soknak. Ha csak fenekelès lenne a kérdés, akkor több, mint 40 lenne, de persze benne van a pakliban az ürítési tendencia(szavazás 70%-ban könnyű numera keresèsre jött ki)
2020. aug. 18. 22:23
 5/37 A kérdező kommentje:

Ja bocs. 70% a troll. :'D

A többi 20 igen, 10 könnyű numera. A lènyegen nem változtat.

2020. aug. 18. 22:25
 6/37 anonim ***** válasza:
30%
🤔🙄
2020. aug. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
38%
Hát, ez durva
2020. aug. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
35%
Az emberrablásos fantáziával lenne gond, a többi az oké. Bár én switch vagyok, te meg csak dominánsat keresel.
2020. aug. 19. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
13%
Ha alapos orvosi vizsgálattal kezdhetjük, akkor bevállalom.
2020. aug. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
22%
Nem létezik. Telt vagy? Telt egy jó csaj melle szokott lenni. Nagy eséllyel te KÖVÉR vagy. Fogyjál le,mert az emberek leköpködnek
2020. aug. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!