Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Ti már voltatok két...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti már voltatok két férfi vagy több + a feleségetek/barátnőtök felállásban?

Figyelt kérdés
Hogyan történt, mik a tapasztalatok?
2020. aug. 19. 08:00
 1/5 anonim ***** válasza:
70%

Ez engem is érdekel, mi még csak tervezzük!


27/F

2020. aug. 19. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%

Még nem voltunk, én benne lennék, de barátnőm sajnos nem. Akár csatlakoznék is máshoz.


26F

2020. aug. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%

Igen.

Egy teljesen új világ nyílt meg előttünk.

2020. aug. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 kisördög1 ***** válasza:
85%
Igen, és nagyon élveztük, iszonyú izgalmas
2020. aug. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
78%

igen, voltam, hivatalosan csak egy pasinak engedtem, hogy ténylegesen megdugja, de voltunk úgy másik pasival, hogy minden lehetett, kivéve dugás.

Swinger volt, megfelelő pasival. Papiron tök egyszerűen tűnik, de amikor élőben ott vagy, akkor tök nehéz olyan pasit találni, aki mind a kettőtöknek bejön. Nemcsak, hogy a párod gerjedjen rá, hanem, hogy te is annyira szimpatikusnak találjad, hogy engedjed neki.

Mint később megtanultam, jobb az, ha elsőnek a csaj választja ki kinézésre és utána te beszélgetsz vele kicsit, az a legjobb szűrő. Mert én is próbáltam már kiválasztani pasit és tök jókat találtam, de párom fél másodperc alatt nemet mondott. (ízlések és pofonok)


Az első ilyen élmény, ahol nem lett több, is olyan volt, hogy nem voltam biztos a pasiban, de négyesnek indult és "szüzek voltunk", ezért belevágtunk, azzal a feltétellel, hogy dugás nem. Sok mindent kipróbáltunk és a "szex" közepén, amikor a pasi már nagyon próbálkozott, akkor fújtuk le. Se a páromnak nem jött be az extrém nyomulása, főleg, hogy behízelgő módon próbálkozott, ami azért nem gerjeszti be a legtöbb csajt, sem az nem tetszett nekem, hogy nagyon kisajátította a páromat. Szerintem ha tehette volna, fogta volna és elmegy vele egy másik szobába, abszolút nem érdekelte, hogy én mit akarok, ő csak meg akarta dugni. Azért gáz ez, mert ha egy picit odafigyelt volna a pasi, simán megkaphatta volna. Ha a páromnál olyannal jött volna, hogy "nagyon kívánlak, el sem tudod képzelni mennyire meg akarlak dugni", tuti nyerő lett volna, ehelyett megállás nélkül valami "naaa, csak egy kicsit..." és hasonló szöveggel, ami a harmadik NEM után már nagyon fárasztó. Ha pedig engem is picit tisztelt volna, egy bólintás felém vagy egy pasis engedélykérés, amihez még meg sem kell szólalni, csak szemmel kommunikálni, engedtem volna neki.

Ő baja, csak emiatt nekünk is keserű utóízt adott. (az extra csajról azért nem írok, mert nagyon lagymatag és béna volt ezért nem is pazarlok rá időt)


Az első igazi élmény már másabb volt. Már az elején megkérdeztem páromat, hogy kik jönnek be neki, és ő kinézett egy érdekes figurát, egy idősebb pasit, akiről nem is feltételeztem, hogy bejön neki... Gondoltam merész leszek és irányítom a menetet, és elsőnek sima dumálgatás volt, mintha véletlen lenne (párom benne volt, mert látszott, hogy tetszik neki a pasi), majd közösen néztünk valami akciót egy szobában, ahol már több pár elfoglalta a hatalmas ágyat, szinte mindenki meztelen volt, kivéve mi, a pasi is túl volt már egy meneten, ezért ő is meztelen volt. Párom elment WC-re, azalatt elmondtam a pasinak, hogy mi kicsit tapasztalatlanok vagyunk, de szívesen kipróbálnánk dolgokat... vette a lapot. Hamarosan már én is meztelenül álltam mellette és közösen néztük az akciót. Párom mikor visszajött, kicsit zavarában röhögcsélve nézte, ahogy egymás mellett állunk, félig álló farokkal. A pasi tanácsára ő is levetkőzött és én akcióba léptem, simogatás, csókolgatás, tapi, közben a pasi elég profin ellátta páromat, hogy hogyan kényeztessen engemet és a párom betartotta az utasításokat. A csávó tényleg profin, kellemes tempóban nyomult, folyton beszélt, oldotta a feszültséget és apró következő lépéseket tanácsolt. Éreztük rajta, hogy nekünk akar jót, hogy nekünk egy jó élményünk legyen és az ő élvezete csak másodlagos. Pár másodperc múlva már párom kettőnket szopott teljes odaadással. Az élmények összemosódnak, hamarosan találtunk egy kis helyet a nagy ágyon, oda mentünk és a pasi visszaadta páromnak az orálkényeztetést. Addig is én felül a szájánál jól éreztem magam és a párom is nagyon élvezte a szitut. Ekkor tettem egy merészet és megkérdeztem, hogy élvezi-e. Mondta, hogy nagyon. Kérdeztem, hogy jó farka van-e. Igen. Szeretnéd, hogy megdugjon? Kicsi habozás, majd bólogatás. Szóltam a pasinak, hogy dugja meg. Ő is meglepődött, mert azt hitte lassabb lesz a tempó, de már húzta is az óvszert. Párom elmondása szerint szuper volt, mert a pasinak szuper farka volt (még pasi szemmel is megmondom, hogy igen, olyan farka volt, mint amiről simán mintáznának dildót), és hogy a felfele-görbülete tökéletesen elérte a megfelelő pontokat. Az egyetlen ami tompított a tökéletességen, hogy nem volt kőkemény, mert mint kiderült, a pasi nemrég nyomott egy menetet előttünk az ő asszonyával és habár felállt neki, már nem volt annyira virgonc. Nem is sikerült elsülnie, egy jó 10 perc után mondta is, hogy váltsunk. Miután a pasi kifáradt, pózt váltottunk és én hátulról kutyában, míg a pasi elől. Nem tudom hányszor sült el párom, de nem egyszer.

A buli alatt még volt 1-2 kisebb akciónk, de ez volt az ami számomra a legjobban megmaradt.

Mivel első volt és kicsit "megrázó élmény" amihez idő kell, hogy megemészd, ezért túl sokat nem csináltunk aznap este, de ha mai fejjel visszamehetnénk abba az extrém, túlfűtött szituációba, tuti hogy szétdugnánk minden egyes sarkot és óriási orgia közepén lennénk.


De ehhez az életstílushoz idő és tapasztalat kell.

2020. aug. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!