Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Első szex? Hogyan borotváljam?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első szex? Hogyan borotváljam? Hogy védekezzek?

Figyelt kérdés

SZóval lenne pár kérdésem az első alkalommal kapcsolatban:


-Hogy borotváljam? Nem baj ha "borostás" vagy ne borotváljam? (A kozmetikus lehetőség nem áll fent.

-Ha mindkettőnknek ez lesz az első, honnan tudjuk majd azt, hogy hogy kell használni a kotont? Nem szeretném azt hogy gy rossz koton miatt terhes legyek :/

-Otthon nem akarom, a szüleim elég konzervatívak biztos hogy még ha 20 évesen otthon élnék akkor is benyitnának "nehogy megtörténjen." Hol lehet ezt még csinálni? Ötletek?

-Az első mennyire lesz hosszú, és meghitt? Szeretném ha az lenne, és nem csak "2 lökés és viszlát" de úgy hallottam hogy nem fogjuk sokáig bírni bizonyos értelemben :D



2020. aug. 19. 18:39
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
73%
És az elején ne próbáljátok lovagló pózba, mert akkor ugyebár a leányzó dominál és nem tudod őt leállni, maximum szólsz neki, hogy kis szünet. :). Szóval próbálj te irányítani, így tovább fogod bírni. Aztán jó pár alkalom után már rutinosabb leszel és menni fog az. Senki se bírja ész nélkül tunkolni órákig. De gumiba még tovább lehet bírni, hiszen a bőröd és az idegeid nem érintkeznek vele közvetlenül.
2020. aug. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
80%
A fiú majd tudni fogja mégha ő is szűz akkor se írd le. Amire tudni szeretnéd a választ, hogy meddig tart az majd a fiún múlik.
2020. aug. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
74%

"A fiú majd tudni fogja mégha ő is szűz"


A kérdező a férfi nem? Én úgy vettem le. De, ha a kérdező a leányzó, akkor a jótanácsokat majd átadja a pasijának. És a borotváról meg ugyancsak az, hogyha nem akar borostát előtte szedje le, mielőtt csinálják és akkor szép sima lesz avagy a gyanta. Más megoldás nincs. Esetleg még a DM/Rossmanba lehet szörtelenítő krémet kapni, barátnőm azt is szokta használni. Az kicsit tovább tart ki, mint a borotva. (Férfiak esetében a szörtelenítő krém nem tudom mennyire javallot)

2020. aug. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Leányzó vagyok, köszönöm a válaszokat, jöhetnek még :)
2020. aug. 19. 19:21
 15/22 anonim ***** válasza:
Nézd meg a kulcsszót! Biztos minden fiú örül annak, ha a lányok oktatják úgy hogy tapasztalata sincs.
2020. aug. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
85%
Viszont, ha lány vagy akkor nem igazán érint téged az a probléma, hogy gyorsan elélvezel. A szexbe a női fél akár 4-5x is elmehet egymás után és mindig egyre jobb és jobb. Egy idő után lesz csak érzékenyebb, akkor maximum leálltok és kézzel/szájjal befejezed a partnerednek. Az amúgy sokkal jobb, mint óvszerba elmenni. :)
2020. aug. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
80%

Na ha te vagy a lány: csiklóval vagy hüvelyi úton van orgazmusod, ha masztizol?

Mert ha csiklóval, akkor semmiképp se várd, hogy szex közben ugyanolyan lesz. A hüvelyi orgazmus teljesen más érzés, sokkal nehezebb elérni, nem elég hozzá a ki-be, ki-be, és ráadásul a nők nagy részének egyáltalán nincs is!

2020. aug. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Csiklóval van :/
2020. aug. 19. 19:50
 19/22 anonim ***** válasza:
88%

Akkor, nem szeretnélek lelombozni, de első alkalommal valószínűleg nem lesz orgazmusod. Csak, hogy ne legyenek irreális elvárásaid. Attól még tud nagyon jó lenni a szex.

Ezt valaki más is írta előttem, de én is hangsúlyozni szeretném: első alkalommal még ne legyen tényleges aktus! Előbb ismerjétek meg egymás testét, tapasztaljátok ki, hogy mi esik jól a másiknak, tanuljatok meg örömet okozni, tudjátok kielégíteni egymást kézzel/szájjal. És ha ez már jól megy, akkor lehet szexelni

2020. aug. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
30%
Ilyenek adnak tanácsot akik egy szűz lányt kérdeznek hogy volt e hüvelyi orgazmusa. Nagyon jól haladunk. Csakhogy nem az ujja fog bent lenni. Amit tud tenni az hogy rá bízza magát a srácra és érdemes neki is lovagolni a fiún, hogy tanuljon, mert akkor ő irányít és jobban fogja tudni mint amikor a srác vaktában kísérletezik. Összhang kell nekik nem tankönyv:) Ha van gumi akkor nincs baj! Többi rájuk tartozik.
2020. aug. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!