Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Első szex? Hogyan borotváljam?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első szex? Hogyan borotváljam? Hogy védekezzek?

Figyelt kérdés

SZóval lenne pár kérdésem az első alkalommal kapcsolatban:


-Hogy borotváljam? Nem baj ha "borostás" vagy ne borotváljam? (A kozmetikus lehetőség nem áll fent.

-Ha mindkettőnknek ez lesz az első, honnan tudjuk majd azt, hogy hogy kell használni a kotont? Nem szeretném azt hogy gy rossz koton miatt terhes legyek :/

-Otthon nem akarom, a szüleim elég konzervatívak biztos hogy még ha 20 évesen otthon élnék akkor is benyitnának "nehogy megtörténjen." Hol lehet ezt még csinálni? Ötletek?

-Az első mennyire lesz hosszú, és meghitt? Szeretném ha az lenne, és nem csak "2 lökés és viszlát" de úgy hallottam hogy nem fogjuk sokáig bírni bizonyos értelemben :D



2020. aug. 19. 18:39
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Kedves előttem szóló, a kérdező azt hitte, hogy majd a digi-dugitól csiklói orgazmusa lesz. Aztán ha nem lesz, csalódna, azt hinné rosszul csinált valamit stb, szerintem fontos, hogy jobban képben legyen a dologgal.
2020. aug. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

Az gondolom, hogy az "első", akkor történjen meg, amikor már sok mindenen túlvagytok.

Nem érdemes kihagyni a másik fokozatos megismerésének izgalmas játékát.

Szexelni sokszor fogsz még életedben, de szerintem az "elsőig" vezető út csodás és megismételhetetlen élmény - ez tapasztalat.



Az Everest megmászása előtt is érdemes legalább a Tátrában hegyet mászni előtte!

2020. aug. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!