Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok,csinált már orgazmus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok,csinált már orgazmus kontrollt veletek a pasitok?

Figyelt kérdés

Amikor már majdnem élveztek és nem engedik.

Hogy bírjátok ezt a játékot,milyen tapasztalatok vannak?



2020. aug. 20. 08:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Igen tönbször is, könyörögtem hogy had menjek el, 20/l
2020. aug. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Elvezte ahogy konyorgok az orgazmusert.
2020. aug. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
Ezt hogy kell?
2020. aug. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Amikor a paerner érzi, hogy az elélvezéstől már csak egy kevés választ el, megáll, és kivár egy keveset, majd folytatja, és ezt ismétli. Férfiaknál általában jól működik, és nagy orgazmushoz vezet, de a nők nagyobb része a megálláskor visszaesik, akár annyira, hogy teljesen elölről kell kezdeni az izgalom "felépítését". Ezzel együtt léteznek nők, akiknél működik.
2020. aug. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Pasim rendszeresen csinálja ezt velem, imádom, hogy ennyire érez :D viszont ha én csinálom vele ezt, ő inkább visszaesik és nehezen megy el utána :/
2020. aug. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, könyörögni kellett, hogy elmehessek.
2020. aug. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szoktunk ilyeneket játszani. Háát, nehezen lehet kibírni, ilyenkor kibilincsel ágyhoz, ez teljesen felizgat
2020. aug. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretek ilyet játszani de mondjuk könnyen visszaesek én is és a párom is. Erre az a trükkünk, hogy nem vár és nem teljesen áll meg csak belassít, hogy azért megmaradjon az élvezet csak ne menjek el. Vagy épp ilyenkor kér egy pózváltást. Legtöbb esetben ez mindkettőnknél egyszerre van, mert mindig addig játszadozunk hogy egyszerre legyen az orgazmus így ha egyikőnk visszaesik akkor a másik is. A legvége mindig egy közös hatalmas elélvezés.
2020. aug. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Velem szokta csinálni párom, gyakran megkötöz ágyhoz (kezem, lábam), kezével, szájával, vibrivel izgat, és maikor már majdnem ott vagyok leáll. Naggggyon kegyetlen érzés, tehetetlenül feküdni ott teljesen felizgulva, egy leheletnyire a csúcstól :) Kivár egy kicsit és folytatja, aztán megint leáll épp előtte. Hát, jó kis kínzás.

Igen, valóban visszaesek olyankor, de amikor újrakezdi, hamarabb jutok oda újra, aztán megint és megint, és ilyenkor egy kicsivel mindig intenzívebb, mint az előző. Szóval ezzel jól fel tudja csavarni az intenzitását. Aztán amikor végre elmegyek, az nagyon durván jó ezek után :)

2020. aug. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Velem még nem csinált ilyesmit
2020. aug. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!