Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajszik, mekkora kart tartoto...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajszik, mekkora kart tartotok vonzónak?

Figyelt kérdés

Egy magas férfinak (akinek hosszúak a végtagjai) mekkora legyen a karkerülete?


Tegyük fel, h nem "párizsi", nem zsíros.


Viszonyítás képen megmérhetitek a nyakatokat, combotokat vagy vádlitokat, és kb lesz fogalmatok h mekkora az akkora.


Akinek nem tetszenek az előre definiált válaszok, írjon sajátot. Kor, testalkat is jöhet



#Férfi felkar
2020. aug. 20. 22:57
A kérdező szavazást indított:
30 cm kerület, vagy alatta
31-33 cm
34--36 cm
37-39 cm
40-42 cm
43-45 cm
45 cm fölötti tetszik inkább
Ez nem ilyen egyszerű, majd én kifejtem
19 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
Én nemtudom így ráfogni egy méretre. Nem szeretem azt akin semmi izom nincs, de ezeket a testépítő nagyon izmos embereket se. Annyi a lényeg nálam, hogy látszon picit hogy izmos, és ennyi.
2020. aug. 21. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hiába mérik meg a nyakukat, az nem lesz reális annyira. Egymás mellé kéne egy 35 és egy 40 és egy 45cm felkar, az lenne reális.
2020. aug. 21. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nekem csak egyféle van. Hogy tenném egymás mellé..?
2020. aug. 21. 01:11
 4/10 anonim ***** válasza:
3 képet egymás mellé amin látszana, hogy mekkora a különbség.
2020. aug. 21. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Vekony kar, ami krvara izmos, szeles vallcsontok, vekony, minden porcikajaban izmos test. Sporttol, nem konditeremtol.
2020. aug. 26. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Hogy lehetne egy vékony kar krva izmos? :O Láttál Te már férfit? (Nem, a csöves focista nem az. )

Ez paradoxon. Másrészt Te azt nem fogod megmondani, hogy ki hol és hogyan fejlesztette ki az izomzatát. ;-)

Nem tudom mi ez a diszkrimináció.


Pff... Méghogy a csajoknak nem a külső számít.

2020. szept. 17. 00:28
 7/10 anonim ***** válasza:
Az én párom alkarja nagyobb, mint az én felkarom, felkarja vastagabb, mit az én combom. Imádom őt!
2020. szept. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
35-50 kozott szeretik
2020. okt. 8. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hogy “mekkora az akkora” az nem a karja esetében érdekel. Én azt is értem mit mond az 5-ös. Szálkás izmok, ne legyen puha, de nem kell felfújt izom.
2020. okt. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nincs olyan, hogy "felfújt izom". Olyan van, hogy behízott pronyó, aki gyúr.
2020. okt. 8. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!