Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szex szünet vagy mi a megoldás?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex szünet vagy mi a megoldás?

Figyelt kérdés

1 hónapja randizom egy sráccal, kb 5 randi alkalmával volt szex, amit igazából én erőltettem. Most eddig jó volt minden, de tett jelzéseket a szex terén (hogy én vadul szeretem csak), kb ez olyan mintha szex robotnak nevezett volna (női aggyal), nem tudom, hogy megoldás lenne, ha mégis csak szex-szünetet kérnék?

Vagy, hogy kéne elmondanom, hogy ez mennyire zavar, hogy így lát engem?

Szeretek vele lenni, de ez a vélemény egy kicsit zavaró

Ti pasik mit gondoltok, mi lenne a megoldás?


2020. aug. 21. 00:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne, ha egyszer nem tépnéd le róla a gatyát, hanem hagynád érvényesülni, akkor megtudhatnád, hogy ő hogy szeretné a szexet?!
2020. aug. 21. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha fontos neked beszélj vele beszélgettek róla, nem szünet kell meg szakítás, hanem kommunikáció,

Szerintem

2020. aug. 21. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen a kommunikáció, de így 1 hónap után komoly beszélgetéssel nem ijeszteném el?
2020. aug. 21. 00:56
 4/6 anonim ***** válasza:
Te vagy a nő ő meg a pasi, nehogy már megijedjen. És azt szeretnéd hogy jobb legyen a szex, ha ettől megijed, akkor had menjen. Szerintem csak azt bánjuk meg amit nem tettünk meg.:)
2020. aug. 21. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igazad van, tényleg beszélek vele erről holnap... Tényleg hülyeség volt ez a szex szünet :) Köszönöm, most jobban érzem magam
2020. aug. 21. 01:40
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nehogymár szüneteltesd! Inkább használd a szádat, másra is :))
2020. aug. 21. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!