Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon zavar hogy az exének...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon zavar hogy az exének hatalmas farka van. Mit tehetek?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy szó esett erről. Én erőltetettem, hogy beszéljünk róla és kifaggattam hogy az exével milyen volt a szexuális élete és kiderült hogy átlagon felüli mérete van a volt barátjának nekem pedig átlag alatti.

Ráadásul miután felórát rágtam a fülét elmondta, hogy vele szinte mindig volt hüvelyi orgazmusa. Én pedig tudom hogy csak nyalásra és ujjazásra tud velem elmennielmenni nem úgy mint az exével.

Rettenetesen féltékeny vagyok a volt barátjára és állandóan az jár a fejemben hogy hogyan nézhetett ki akkor a barátnőm amikor a farkára élvezett el és én ezt soha nem láthatom. Azt hiszem ezt hívják kisebbségi komplexusnak.

Azóta a szex sem megy úgy, pedig nagyon szép lány, de egyszerűen akkor is ez jár a fejemben és nem áll fel rendesen.



2020. aug. 21. 13:43
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Csináljátok olyan pózokban ahol mélyebbre megy. Hátha te is sikerrel jársz
2020. aug. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
77%
A lányok is így éreznek, mikor megtudják, hogy az exnek nagyobb volt a melle.
2020. aug. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
98%
Talán a csajoddal kellene foglalkoznod, nem az exe farkával.
2020. aug. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
93%

Hát, ezt te cseszted el. Gondolom azt akartad hallani, hogy az exével sokkal vacakabb volt mint veled. Most vagy úrrá leszel magadon, vagy lassan tönkreteszed magadat is meg őt is. (Akárhányszor eszedbe jut az ex, az ex nagy farka, és az hogy neked kicsi farkad van, erővel kezdj el valami másra gondolni, pl kezdj el egy adott verset szavalni magadban, vagy idézd fel az utat az általános iskolád és otthonod között.)

Életre szóló tanulság: NE faggasd az aktuális partnert az exekről.

2020. aug. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

4 Tudom h én csesztem el. Nem hibáztatom őt. Igazából valahol igen azt szerettem volna hallani hogy mennyivel jobb és figyelmesebb vagyok mint más férfiak, mert az előző kapcsolatomban ezt megkaptam sokáig és nagyon jól esett. Ezért próbálkoztam be szerintem ezzel most, de jött a hidegzuhany.

Nem akarta elmondani. Én erősködtem vele, hogy mondja el mert nem fogok megsértődni stb.

Úgy érzem magam mintha fogyatékos lennék valamilyen szinten. Hiába igyekszem bármennyire soha nem fogok a nyomába se érni az exének élményben.

2020. aug. 21. 13:54
 6/28 anonim ***** válasza:
86%

Eleve hülyeség az ex barátokkal foglalkozni meg ahhoz mérni magad

Ha olyan jól érezte volna magát vele még mindig együtt lennének


Engem soha nem érdekelt hogy a lánynak aki velem van, milyen pasija volt, hányszor csinálták, meg hány férfival volt előttem, meg miket csinált másokkal

2020. aug. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
6 Hidd el nem azért mentek szét mert megunta vele a szexet.
2020. aug. 21. 13:57
 8/28 anonim ***** válasza:
95%
Dehogy nem fogsz,nem a pénisz mérete számít (tapasztalat). Ha odafigyelsz a barátnődre akkor simán okozhatsz neki hüvelyi orgazmust is.
2020. aug. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
8 Ez a legálságosabb duma a világon. Ez olyan mintha egy matekversenyen azt mondanád az értepmifogyatékosnak hogy csak azért kapott kevesebb pontot mert nem akarta eléggé. Ez undorító ez a szöveg.
2020. aug. 21. 14:00
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor ne hidd el,sajnálkozz csak,az igazat mondtam pedig. De ezzel a gondkodással csak azt fogod elérni hogy tényleg szar lesz veled a szex,és nem a péniszed mérete miatt.
2020. aug. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!