Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Veletek is volt már hasonló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek is volt már hasonló orgazmus témában? 22/L

Figyelt kérdés

Az exemmel 1 évig voltam együtt, viszonylag sokat is szexeltünk, együttélés is volt, de egyik szexnél sem tudtam elélvezni, pedig rengeteg módon próbálkoztunk, tényleg mindennel.

Most összejöttem egy másik férfivel és vele már a 2. alkalomkor hatalmasat élveztem :)

Pedig semmi olyat nem csinált, amit exemmel már ne próbáltam volna ki.


Ne értsetek félre, meg vagyok veszve annyira örülök ennek, csak tényleg nem tudom mi lehet erre a magyarázat :D



2020. aug. 23. 22:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
én sem értem
2020. aug. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Velem nem, de egy ismerős csaj ugyanerről számolt be. Valószínű arról van szó, hogy az új partnerrel megvan a kémia, ami a másikkal hiányzott. :)
2020. aug. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Több oka lehet:

- érzelmileg jobban kötődsz a mostani pasidhoz;

- a mostani pasid jobban figyel rád;

- jobban megvan a közös hullámhossz az ágyban;

- korábban stressz nem hagyta, túlságosan hajtottátok, most viszont elengeded magad, nincs benned megfelelési kényszer.


A fentiek útmutató annak is aki át akarja élni az orgazmust aktus közben...

2020. aug. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
70%
Fogadd gratulációmat.
2020. aug. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
53%
Nagyon örülök, hogy sikerült Sári. :) Gratulációim hada.
2020. aug. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%

Ilyen előfordul, több nőnél volt már meglepődés első alkalmakkor, hogy ő képes ilyenekre. Pedig elvileg semmi újat nem csináltunk.

Lehet csak egy kicsit figyelmesebb a srác, vagy jobban elengeded magad mellette, vagy kicsit más a technikája, amit nem veszel észre.

2020. aug. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
14%
nem veszi észre, hogy d.gják?
2020. aug. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
88%

nagyon, nagyon, nagyon egyszerű

Míg az exed csinált veled mindenféle pózban, addig az új pasi csinált valamit, amit ő nem: Felizgatott.

Felizgatott, felhúzott, beindított, odafigyelt rád, megteremtette a hangulatot, felszabadult lettél és így jól működött a kémia. Ami azt eredményezte, hogy amikor már oda kerültetek, hogy lekerültek a ruhák, addigra te már átmentél egy olyan állapotba, hogy örömmel vártad a szexet.


Sokan, NAGYON SOKAN pasik elcseszik az első lépést, mégpedig nem foglalkoznak a legnagyobb erogén zónával, az aggyal. És ha az nincs beindítva, akkor hiába tudsz aranyérmesen nyalni és ujjazni, soha nem fogsz kimagasló orgazmust adni a párodnak.

2020. aug. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
82%

Lehet az új férfibe szerelmes vagy, az előzőbe nem voltál igazán,

Lehet az előző kapcsolatban lelkileg nem tudtál megnyílni, most pedig teljesen elengedted magad, nem feszültél rá a sikerülnie kell érzése,

2020. aug. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
8-as, mi van azokkal a nőkkel, akiknek egyedül se ment soha?
2020. aug. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!