Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lebukás/kukkolás témában,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lebukás/kukkolás témában, tapasztalatok, vicces sztorik?

Figyelt kérdés

Akinek van vicces szexuàlis témàjú élménye, megoszthatnà másokkal is, akár komment akár privát formában, teszem fel Ti buktatok le màsok előtt(rádnyitnak) Te vagy téged kukkoltak?

Akár szex, maszturbàlás, ès mivel érdekel az omorashi téma is, így akár pisilès közben, vettek már észre.?



2020. aug. 24. 07:15
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Mentek a zöldek :)
2020. aug. 24. 09:33
 12/20 anonim ***** válasza:
92%

Dugas kozben bejott a pasim anyja feltette a vazat a helyere majd vigyorogva kiment.

Soha tobbet nem szexeltunk nala


Az mennyire szamit h szex alatt bejott a gyerek hozzank aludni ? 😂 1.5 eves volt akkor

2020. aug. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Szüleim nyaraltak, a kertben masztiztam a nyugágyon, jó magas fakerítés van körben, sehonnan nem lehet belátni. Kivéve az utcán lévő lámpaoszlop tetejéről, ami épp szereltek... Két pasi az elejétől végignézte kis kosárkájukból az egészet, a végén akkor vettem észre őket, amikor megtapsoltak. Nagyon gáz volt, berohantam a házba és ki sem mertem dugni az orrom aznap...
2020. aug. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

13-ason most hatalmasat nevettem. :D


Nekem még nem volt ilyesmi sztorim.

2020. aug. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Mi konkrétan nem buktunk le, de utólag az egész vállalat rajtunk röhögött. Történt, hogy bent maradtunk a leltáríveket aláírni. Régóta izzott körülöttünk a levegő, de nekem elvem volt, hogy munkahelyen nem kezdek ki senkivel, így nem is volt semmi. Most viszont - talán a diri szekrényében talált repikonyak hatására - megalkudtam az ördöggel, és megtörtént a dolog. A diri forgószékét szemeltük ki a kaland színhelyéül, én ültem alul, a csak terpeszben az ölemben, két lába a karfák alatt kidugva. Időnként, hogy változatosabb legyen a dolog, löktem egyet magunkon, és forogtunk. Egészen addig, míg ki nem tekeredett a forgó tengely, s míg el nem taknyoltunk úgy istenesen. Nekem a fejem tört be, a csaj megúszta bokaficammal. Persze táppénz lett belőle és mindenkinek feltűnt, hogy együtt töltöttük az estét, aztán mindkettőnket baleset ért. A diri is lecserélte a forgószékét, mert bár bizonyítani nem tudta, valamit megsejtett a történtekből.
2020. aug. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is munkahelyen történt még tavaly nyáron.

Jó páran bent aludtunk, mert sokszor hajnalban indultunk, ország szerte össze vissza, különböző rendezvényeket csinálni. Történt egy reggel, hogy már csak én meg az egyik kolegina voltunk a ,,szálláson" és elkezdtünk hancurozni. X idő múlva benyitott a fönők, és ránk orditott hogy mi a franc van már, indulni kéne!!! Majd valoszinüleg leesett neki, hogy mi van, mert kitolatott, és szép csendben becsukta az ajtót. Elkezdtünk nevetni, amikor újra nyílik az ajtó, a fönök peddig besuttog, hogy 10 percet kaptok, jó szorakozást :D Azóta se ő, se bármelyik kolléga nem hozta fel. Valószínűleg, nem is mondta el a kollégáknak a főnököm, mert úgye, le is kelett zuhanyozni, szóval jó fél óra késéssel indultunk, ami miatt kaptuk a magunkét, hogy mi tartott már eddig, nem pedig csak mosolyogtak.

2020. szept. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
55%

Ép szoptam a barátom és akkor nyitott be apám 16 voltam

22L

2020. nov. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
17%
#17 vagyok, elég a privátokbol! Fiú vagyok és kamu
2020. nov. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
32%

Elég vicces lehetett, mikor munkából hazaértem, a feleségem meg az ablakon menekített ki egy srácot. Csak hónapokkal utána tudtam meg, hogy mikor a kerítésen kiugrott, kiment a bokája.

Ha akkor látom, nem szakadok meg a röhögéstől, ma már jó poénnak tartom.

2020. nov. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:

Ő nem volt szűz én igen

Csak fogdoztuk egymást mikor benyitott a kislány.

2020. dec. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!