Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lanyok/Nok , ti elnetek olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok/Nok , ti elnetek olyan kapcsolatban ahol te szexelhettek massal es ez bejon a pasitoknak de o huseges marad?

Figyelt kérdés

2020. aug. 24. 10:51
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
Nem, és ha erre vágyna már nem lenne a párom.
2020. aug. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%
Nem szexelnék mással
2020. aug. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
41%
Aki ilyen kapcsolatba belemegy (akar forditva is) az beteg, igy nem lehet egeszseges kapcsolatot letesiteni, az fix
2020. aug. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%

En ilyenben vagyok. Nem vagyok beteg, csak nem szeretnek egyelore elkotelezettseget. O is szexelhetne, de nem akar.

Kozos megegyezes, miert lenne elitelendo?

2020. aug. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
Lemész egy swingerbe és tucatnyi ilyet látsz. A dolog viszont ott kezdődik, hogy kapcsolat - azaz szimpátia, emberi tulajdonságok, vonzódás. Ne szexuális alapon akarj már mindenáron ismerkedni, hanem "emberileg".
2020. aug. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én benne volnék. Sok ideje vagyunk együtt...feldobná :)
2020. aug. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%

fura ezt leírni, megérteni és levezetni, de sok kapcsolatban, idős, sok mindent átélt kapcsolatban, belefér a félredugás. Fiatalon ezt nem akarod elfogadni és ragaszkodsz ahhoz, hogy "csakis ő, senki más, akkor az nem kapcsolat", de mégis, egy idő után belefér, elfogadják, néha még örülsz is a párod "sikerének"


Gondolom tömeges lehúzás lesz, de ez is bizonyítja azt, hogy a fiatalok még gondolni sem mernek arra, hogy ilyen létezhet és talán ők is lesznek 10 év múlva ebben.

2020. aug. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lennék.
2020. aug. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mivel biszex kukkolós típus vagyok,én mindig ilyen lánnyal jártam és a feleségeim is ilyenek voltak, illetve a mostani is ilyen.
2020. aug. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Igen jo lenne.


23/l

2020. nov. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!