Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Mekkora probléma...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mekkora probléma lenne számotokra egy hosszútávú kapcsolatban, ha csak óvszerrel szexelhetnétek a barátnőtökkel?

Figyelt kérdés

Aurás migrénven szenvedek, ezért ellenjavalt, hogy kombinált fogamzásgátlókat szedjek. A gesztagéntartalmúak pedig nem olyan hatékonyak, mint a kombinált fogamzásgátlók. Marad a gumi, egyszerűen nincs más választás.

Nektek ez melkora problémát jelentene hosszabb távon?



2019. jan. 28. 19:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
17%
Nálam nyomos oka lenne mivel hosszabb távon a gumitól nem menne a dolog!
2019. jan. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
33%

Ha mindig csak óvszerben, az probléma lenne (bevallom férfiasan)

De az nem lenne gond, hogy nem szedhetsz fogamzásgátlót.


Rengeteg egyéb módszer létezik még ;-)

2019. jan. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
29%

Egyszerű. Garaton keresztül nem leszel terhes!

Persze én is nyalok, mint a kisangyal.

2019. jan. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Én még nem sokat ismerek, majd kiokoskodjuk a nőgyógyászommal, milyen opciók vannak még... Én mindenesetre nyitott vagyok akármilyen módszerre, csak első körben az óvszert írtam, azt ismerem.


#1 Nem elég nyomós ok a drasztikusan megnövekedett trombózisveszély? Vagy csak nem értem, amit írsz?

2019. jan. 28. 20:04
 5/19 A kérdező kommentje:

Privikre nem válaszolok :)

20 vagyok.

2019. jan. 28. 20:05
 6/19 anonim ***** válasza:
96%

Nekem nem lenne gond. Ha lenne barátnőm akkor nem engedném neki, hogy szedjen fogamzásgátlót, káros nagyon.

21F

2019. jan. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
77%

Hát mi abban a helyzetben vagyunk, hogy páromnak muszáj tablettát szednie, mert endometriózisa van. Sokkal jobb gumi nélkül, úgyhogy én nem tudnám meddig bírnám a csak gumit, de tény, hogy a tabletta sem a legegészségesebb módszer.

Nőgyógyásszal fogunk értekezni, mi mást választhatunk, az sem érdekel, ha drágább, csak ne ártson ennyire.

2019. jan. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
94%

8 éve vagyunk együtt és lassan 2 éve házasok. Sosem csináltuk gumi nélkül. Nekem többet ér a párom egészsége és neki is.


32/F

2019. jan. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, szívesen várok még többet, ha van! :)


#7 Szegény párod.. Engem is vizsgáltak endometriózisra, de szerencsére nekem negatív lett. Azért rendesen rám hozta a frászt. Remélem sikerül találnotok valami más módszert, a párodnak meg kitartást..!

2019. jan. 28. 20:22
 10/19 anonim ***** válasza:
82%

Köszönjük szépen kedves kérdező. Jelenleg a méhen belüli, hormontartalmú fogamzásgátló felé kacsingatunk, mert sokkal kevesebb hormont tartalmaz, ugyanis helyben hat, de állítólag gyermektelen nőnek nem szokták felhelyezni.

Ha más nem, marad a hüvelygyűrű.


Nagyon sajnálom szegényt, mert rettenetesen fájdalmas a mensije, bár amióta bogyót szed, meg fájdalomcsillapítót vesz be azokon a napokon, sokkal jobbam viseli. De akkor is, még csak 25 éves... :(

2019. jan. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!