Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagy mellű nők, ha oda menne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy mellű nők, ha oda menne egy férfi hozzátok hogy gyönyörűek vagytok és szeretné megérinteni a melletek , mit szólnátok?

Figyelt kérdés
Megengednétek? Vagy szánalmas lenne egy ilyen dolog?
2020. aug. 24. 11:59
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
2.
2020. aug. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Szánalmas. Minél gyorsabban elrohannék onnan.
2020. aug. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Elküldenék a büdös pléhbe. Ha volt is valami minimális szimpátia a pasi irányába egy ilyen művelettel 0-ra írná le magát.
2020. aug. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Szánalmas és otthagynám. Ha másodszorra is bepróbálkozna, csattana a pofon.
2020. aug. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
60%

Rosszul tetted fel a kérdést

Felteszem jól

Nagy mellű nők, ha oda menne egy férfi hozzátok hogy gyönyörűek vagytok és szeretné megérinteni a melletek és ad nektek 40000 ft-ot, mit szólnátok?

2020. aug. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

A kérdés onnan jött , hogy láttam youtube-n egy hasonló videót. De pénz nélkülit. És abból hogy nem tudom mi az erősebb a nőkben. A vonzóságuk által gerjesztett ego, vagy a megítéléstől tartás, vagy hogy ennyire egyszerűen nem lehet megfogni a mellüket mert ők többet érnek, vagy egész más amire nem gondolok.

Eddig úgy néz ki, a "többet kell ezért tenned, mint hogy megkérsz" dolog az elterjedtebb.

2020. aug. 24. 12:37
 7/11 anonim ***** válasza:
Megköszönném a bókot, de a "szeretné megérinteni a mellem" részre kinevetném és faképnél hagynám. Ha pénzt ajánlana fel érte, akkor viszont meg is sértődnék mellé.
2020. aug. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Elkuldenem a busba. XD

Nem koztulajdon a cicim.

2020. aug. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
10 ezerért megfoghatnád
2020. aug. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
16 éves voltam, amikor odajött hozzám egy idős bácsi ezzel. Még pénzt is ajánlott. Mondtam, hogy nem. Nem tűnik nagy dolognak, de ez egy kisebb trauma volt nekem.
2020. aug. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!