Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi volt a legkellemetlenebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legkellemetlenebb szexuális élményed?

Figyelt kérdés
2020. aug. 26. 00:16
 1/9 StevenUp ***** válasza:
91%
Amikor dugás közben felhozta témának az exét
2020. aug. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
18%
Lovaglóban megjött a nő havija.. Csak úgy folyt..
2020. aug. 26. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
25%

Steve!

Ez csak akkor gaz ha azt mondja jobb volt az exel.

Nem?

2020. aug. 26. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%

17 éves voltam, buli után a srác felvitt magához, nyilván sexelni ő 20 éves volt, leszoptam majd két perc után elélvezett majd közölte hogy neki ez ennyi volt, ellehet menni,

Nagyon megalázó volt 20/l

2020. aug. 26. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 StevenUp ***** válasza:
83%

ma 00:20

Ez mindenféleképpen gáz.

Tehát ha kettesben vagyunk akkor magyarázzon előtte vagy utána de ne közbe. Közbe én nem arra akarok gondolni hogy mi a fene van az exével.

Én sem mondtam egy nőmnek sem hogy jobban vagy rosszabbul csinálja e mint a többi.

Ez a téma nem ehhez az akcióhoz való se így se úgy

2020. aug. 26. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
A parom tesoja nyitott rank, mikozben a parom szopatott
2020. aug. 26. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
62%
Peldaul amikor nem all rendesen kemenyen es nem tudsz mit csinalni? Volt, hogy feltornazva ra az ovszert tobbe nem kemenyedett. Ciki volt nagyon es traumam is lett utana.
2020. aug. 26. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
78%

Nem szólt, hogy megvan neki vagy pont akkor jött meg.

Nincs bajom a vérrel, ha tudom, hogy a vérben kell harcolni.


Az volt még kellemetlen, amikor büdös volt a рinа. És sajnos alapból olyan lehetett, mert tusolás után voltunk már...


Illetve, ez már több lánnyal is volt, lovagló pózban dőlt rám a büdös szájszaga, alig tudtam elmenni.

2020. aug. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
84%
Nem volt nagyon kellemetlen sztorim, bár az szarul jött ki, mikor behatolás előtt elsültem egy bomba csajtól, és utána nem állt fel. Azt a csajt nyilván akkor ott buktam, ami elég nagy veszteség.
2020. aug. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!