Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Legdurvább \ legkellemetlenebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legdurvább \ legkellemetlenebb szexuális élményed?

Figyelt kérdés

Az én legutóbbi partnerem 2perc orális szex után elhanyta magat, majd rá 2 napra felhívott, és azzal mentegetőzött, hogy biztos csak rosszat evett ... :')

Néhány hónapja pedig sikerült kifognom egy vérbeli lábfetishest, akinek lett volna alkalma elmondani, hogy mire izgul, de ennek ellenére elsunnyogta, és "szex" közben kellett kiderulnie, hogy gyakorlatilag SEMMI de SEMMI nem érdekli a lábamon kívül, sőt, azert tetszettem meg neki, mert 42es cipőt hordok... :D


2015. máj. 15. 23:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálam nagyon extra nem volt annyi hogy próbafülkébe csináltuk és hangosabban mint kellett volna és a szomszéd fülkéből csak annyi hallatszik "további jó szórakozást" 19/F
2015. máj. 16. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%

Felemeltem a nőt és úgy dugtam, nem győzött sikítani. Rohadtul büszke voltam arra, hogy egy érett, gyönyörű nő így élvezi a farkam...erre összehugyozta magát:D(nem squirt)

Elképzelheted, mennyire megölte a hangulatot:D

2015. máj. 16. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

megnyitottam a témát, és azt hittem érdekes :) de nem tudok hozzászolni mert köze nincs annak amit én ide írnék.


nekem a legdurvább az a barátom +1 pasi volt, de ahelyett hogy kellemetlen lenne, a legjobb volt ami történt velem.

2015. máj. 16. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%
nekem a legextrémebb talán az volt amikor én hánytam be szex közben :D mérhetetlen részeg voltam, amíg a csaj szopott majdnem elaludtam, arra emlékszem hogy szédülök mint a p*csa, nem is tudom hogy sikerült életet lehelnie a péniszembe, de szopott vagy 10 percig az tuti. utána elkezdtünk szexelni, én dolgoztam azaz én voltam felül és felkavarodott a gyomrom tőle, éreztem hogy jön a hányás szóval felkeltem, arrébb léptem, okádtam egyet. na és a csaj is olyan részeg volt hogy nem tudom hogyan de nem vágta le hogy hánytam mert megkérdezte hogy "köptél?" mondom igen, egy jó nagyot :D aztán folytattuk még
2015. máj. 16. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
kezdeti stádiumban lévő, enyhe lábfétisesként nem értem, hogy mi vonzó van egy 42-es cipőben :D nagynak számít? vagy kicsi??
2015. máj. 16. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Első és egyetlen anál próbálkozásunk
2015. máj. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!