Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok!Akik szeretik a pisisze...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok!Akik szeretik a pisiszexet oda vannak érte! Lehet fura de engem izgat ez a fajta mostmég csak fantázia 😊😋?

Figyelt kérdés
Ti maszti közben is saját magatokat pisilitek le akár saját szátokba is szoktatok pisilni?Mennyire izgató ez?És ha fiú csinálja ugyanezt arról mi a véleményetek?? Ki szeretném próbálni egyszer egy lánnyal aki ilyen hogy milyen lenne együtt a pisiszex. 😊😋

2020. aug. 26. 11:49
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Én szeretem magammal is, a párommal is. Sokan elítélendő dolognak tartják, de szerintem ha téged izgat, csináld :)
2020. aug. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Csajom szokta kérni tusolóba puncira 😋
2020. aug. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
17%
Forduljatok orvoshoz, ez nem normális.
2020. aug. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%

Az aranyzuhany akkor a legizgalmasabb ha partnernek adod v. kapod (attól függ melyiket szereted jobban), kevés ember van aki saját magának is szereti.

#3-as te meg templomba prédikálj és ne itt, hagy döntse már el mindenki saját maga (és a partnere) hogy mit szeret, vagy mit nem a szexben.

2020. aug. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
26%
Az, hogy lehúgyozod a partnered az nem szex. :) Hanem eléggé gáz.
2020. aug. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm ha elengedi magát, megesik, hogy nyálas közben pisil. Nem zabvarr, kimondottan nem gerjedek rá, de valahogy sokkal lazább, nagyobb orgazmusa van, ha "kiengedheti"
2020. aug. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat 😊 van egy két negatív de a többieknek köszönöm a pozitív visszajelzést 😊😁
2020. aug. 26. 15:21
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A párommal szoktuk, de csináltam már magam is. Hangulatfüggő. L
2020. szept. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 SAMpernatural ***** válasza:
100%
Maszti közben megesik
2021. febr. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!