Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok mit szólnátok ehhez,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit szólnátok ehhez, főleg olyanok tudnak segíteni akik nyújtottak már pénzért szolgáltatást?

Figyelt kérdés

Van egy fiú ismerősötök akinek megemlítették, hogy ti néha szoktatok örömlányként dolgozni és erre ő rákérdezne, hogy ez igaz-e és mennyi is az annyi. Mondanátok, hogy igen, volt rá példa és mondtok egy adott összeget és azzal a lendülettel a dupláját teszi le elétek és elkezdene vetkőztetni, majd a nyakatokat a hasatokat finoman csókolgatni és simogatni titeket nem sietve sehova, mintha a barátnői lennétek. Arra terelné a dolgot, hogy kinyaljon titeket és utána pedig elkezdene masszírozni és szeretné a lábatokat is simogatni és szeretni. Konkrét aktust egyáltalán nem kezdeményezne amég ti elő nem veszítek a farkát és erre jönne a válasz, hogy ez nem szükséges nem akar kihasználni, csak nagyon kívánt már egy ideje. A dolog vége az lett, hogy viszonozva lett egy szopással a kényeztetés. Majd hozzátok bújt a srác és átölelt.


Nem szeretném leírni melyik fél vagyok a történetben, de ez megtörtént.


2020. aug. 27. 19:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát, szerintem attól függ, mennyire vagytok jóban, később mennyire lesz kínos. A standard tarifához képest duplán dolgozni és még nyalást + masszázst kapni szerintem nem rossz üzlet egy orálért. Ha egy vadidegennek fele pénzért hagynád hogy tövig beléd tolja.


Összegezve: A pasi úgyérzi neki ennyit megér a dolog, a csajnak látjuk, hogy biztosan megéri ez a felállás így, az egyetlen kérdés tényleg az hogy a viszonyotok milyen lesz az eset után?

2020. aug. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

"nem akar kihasználni" most fizetett...


Szerintem ez kitalált marhaság. Ha én lennék a pasi akkor rendesen megfizetném és mindent meg is csinálnék vele kölcsönös alapon ahogy azt a szexben szokták. Ha hagyja akkor oké. Ha nincs kedve hozzá akkor neki adnám a pénzt és bocsánatot kérnék...

2020. aug. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egészségedre ha ez volt a vágyad, dupla árat fizettél azért amit másnak "féláron" megcsinál és te is megkaphattad volna. A prostit nem igazán érdekli hogy te érzelmileg hogy viszonyulsz hozzá, nyalni akarsz vagy csak simogatni, vagy csak nézni meztelen, tökmindegy neki. Pontosabban annyiban érdekli, hogy "könnyű meló" addig sem kell dugni ami fárasztóbb mint hanyat vágni magát és hagyni hogy nyalják. Az összebújás dettó ilyen, jól megfizetted belefér, addig sem kellett dugni.

Ettől még kezeld a prostit emberként, de szerintem dupla árat fizettél a "semmiért" de ha neked ez a jó és megérte akkor egészségedre (gumit azért remélem használtál).

2020. aug. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!