Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szubmisszív lányok! Történt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szubmisszív lányok! Történt már olyan veletek, hogy beleszerettetek a domotokba, akivel csak szexkapcsolatban vagytok? Elmondtátok neki?

Figyelt kérdés

2020. aug. 29. 18:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A felesége vagyok már. Elvalasztottuk a szexualitast és a rendes életet. Bár rendes kapcsolatnak indult nen szexkapcsolatnak.
2020. aug. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Tortent. Nem mondtam el neki.
2020. aug. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

#2

Miért nem mondtad el? Mi lett a történet vége?

2020. aug. 29. 20:06
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
Ha kicsit jobban beleásod majd magad a kérdéskörbe akkor tapasztalni fogod hogy a szub-dom kapcsolat jóval több mint egyszeri "szexpartnerség", sokkal erősebb kötelék mint a sima kapcsolatok. S igen, gyakran lángra tudnak lobbanni az érzések. Felesleges elmondani, a jó Dom olvas a gondolatokba és pontosan tudja (azt is mit reagáljon rá, hogyan kezelje).
2020. aug. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom, szerintem pontosan tudja, mit érzek, hiszen más területeken is érzi minden rezdülésem és gondolatom.
2020. aug. 29. 20:10
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Kellemetlen lett volna nekem, nem mertem elmondani. Aztán már szétmentünk, lett valakije.
2020. aug. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
#5 biztos, hogy érzi, de a teendő... az nem megmondható, megjósolható. Van akit feszítene ha "többet" akarsz (egyik oldalról legyezi a hiúságot, de ha elkezd átcsapni túlzott kötődésbe, avagy "legyünk együtt többet és máshogy is" típusú követelőzésbe akkor gyorsan helyre tesz/kereket old), de lehet viszonozná is. Mindenesetre ha utóbbi áll fent akkor már lépett volna ez irányba, illetve ha jó dom akkor direkt úgy "terel" hogy egyértelmű legyen a szituáció.
2020. aug. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

#4 és #7

A válaszotokból már tudom is, hogy ő tényleg tudatában van, mit érzek és azt is tudom, így belegondolva, hogy mi a reakciója. Köszönöm szépen a válaszokat!

2020. aug. 29. 20:53
 9/9 A kérdező kommentje:

#4 és #7

Ti férfiak vagy nők vagytok? Kíváncsi vagyok, melyik oldalról jött a válasz.

2020. aug. 30. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!