Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ki erősen lábfétises?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki erősen lábfétises?

Figyelt kérdés
Ez kinek miben nyilvánul meg? :)

2020. aug. 30. 00:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
71%
Én.. meghalok tőle :(
2020. aug. 30. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem, hogy én az vagyok, mert sokszor eszembe jut és nagyon tetszenek a formás szép női lábak. Miben nyilvánul meg? Igazából semmiben, mert nem csinálom de, ha lenne barátnőm akkor ez egy plusz dolog lenne amit szeretnék szex közben/előtt csinálni.
2020. aug. 30. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
84%
Én!
2020. aug. 30. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
54%

Aki először egy nő lábát nézi meg nem a mellét vagy a fenekét.

Aki többre értékeli ha egy nő lábát simogathatja mint ha a fenekét vagy a mellét fogdosná.

Ha egy férfi a nő mellbimbóját csókolja meg akkor az erotikus ha a lábát akkor undorító.

Érdekes, hogy mell vagy fenék fétises kérdések nincsenek.

2020. aug. 30. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
64%
Utolsó: azért van ez így, mert az utóbbiak "természetesen" erotikus testrészek. A mell azért, mert a felegyenesedett ember számára izgató, onnan jön az anyatej, a nő számára különösen érzékeny testrész. A fenék még abból az időből maradt vissza, amikor még négykézláb jártunk, és hátulról tettük boldoggá egymást :)
2020. aug. 30. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Aki nézte a Vikingeket, egyik részben van olyan jelenet, amikor a látó tanácsolta Ragnar -nak, hogy ha nem tud dönteni két nő között, akkor azt válaszza, akinek szebb a lába. Másik jelenet, amikor azt a rabszolgáját később dézsában fürdeti, és közben van egy lábas jelenet, ahogyan végigcsókolja. Szóval nem újkeletű dolog, csak régen annyi betegebb dolog volt mindennapos, hogy ez nem számított annak.
2020. aug. 30. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Én. Imádom nézni szebbnél szebb női lábfejeket, kár, hogy nem élhetem ezt ki. Tetstzik a nő lábfeje, talpa:).
2020. aug. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Én. Abban nyilvánul meg, hogy kívánom a nő lábfejét, talpát, szeretem puszilgatni, nyalni, alatta lenni.
2020. aug. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

8/8 nagyon jól leírta.

Nálam is ugyanez.

Sokszor nagyobb, és erősebb izgató hatással van rám, egy ápolt szexi női lábfej, mint a mellek pl.

2020. aug. 31. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

én a szép szexi női lábat szeretem

szexi lábujjak, kifestett köröm, ha sportos és formás,

szandiban, papucs, cipő vagy mezitláb

és kényeztethetne vele :)

2020. aug. 31. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!