Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nehezemre esik a szex a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nehezemre esik a szex a párommal.25 éves nő vagyok. Soha nem foglalkoztatott igazán a téma a gyakoratban, legfeljebb csak a fantáziámban.( Álmodoztam róla) Érdemes ezzel szexuálpszichológust felkeresnem?

Figyelt kérdés
2020. aug. 31. 20:12
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
Igen, érdemes lehet. Lehet csak nem a megfelelő embert "találtad" meg, de az is, hogy tudat alatti komplexusok, gátlások blokkolják a szex élvezetét. Ennek - ahogy a #8-as is írta - ezer oka lehet, köztük olyanok is amiket tudatosan nem is tudsz, látsz saját magadról.
2020. aug. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%
Volt már orgazmusod?
2020. szept. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
A jó szex minden párkapcsolat alapja. Anélkül szét fogtok menni. Szerintem érdemes lenne felkeresned szakembert de ami fontosabb hogy magadat is meg kéne ismerned h mi izgat. Ki kéne próbálnod dolgokat is...
2020. szept. 2. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
Nem is a probléma,hogy csak vele nem jó, hanem úgy általánosságban fantázia szinten érdekel a szex, gyakorlatban meg gátlásos is vagyok,szégyenlős is, nagyon nehezen tudnak rávenni,hogy letoljam a bugyimat.
2020. szept. 3. 15:18
 15/29 anonim válasza:

Talán itt azutolsó mondatban kellene keresni a baj okát .

Sosem akartam még nőt rávenni hogy levegye a bugyit .

Mint ahogy az aktusra sem szabad senkit rávenni .

Kell lenni egy jelnek, egy érintésnek, egy lassú játéknak , ami elinditja a testedet abba az irányba hogy akarjad lehúzni a redőnyt , szétdobni az ágyat . És ekkor még mindig csak ruhában próbálod irányitani az eseményeket .

Majd ha rá zuhantok az ágyra és csók hivja csókra tested , addig kell heviteni a kiskazánt , addig kell egyre csak húzni az időt , feszitettni a gatyát , nem számit hogy foltos a bugyika !

Eljutsz egy pontra , amikor ha nem csúszik le izzadt testedről a ruha , letéped , csak jöjjön már az idő hogy csupasz testetek összeérjen , össze ragadjon .


Jajj , kicsit beleéltem magam .Bocsi .

Én húzni szoktam az időt , imádom amikor a párom szenved mert nem kapja meg azonnal amit szeretne .

2020. szept. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
Neked kellene egy bizalmi légkör. Egy olyan amiben semmit sem kockáztatsz. Nekem pl van egy fantáziám. Egy szoba a semmiben ahová be tudok lépni és az van ott és úgy ahogy szeretném és minden csak a szobában történik meg. Ami ott történik az a valóságban nem, egyedül az emlékeimben maradnak meg a történések. Pl most azt akarnám hogy teremjek ott lefürödve, és frissen, legyen ott egy ágy és azon legyen egy szép lány aki mélyen aludjon meztelenül a takaró alatt! Legyen mondjuk ismeretlen! Most ugyanis nem akarnék senkivel interakcióba lépni. Elég lenne az idilli fantáziám ami elképzel dolgokat a lányról. Így olyan személyiséget és kapcsolati hátteret gondolhatok amilyent csak akarok. De lehetne olyan verzió is hagy a lány ébren van ész szerelmes belém, vagy csak simán akar. Vagy egy konkrét ismert csaj is lehetne ott. Akár kikötözve, akár úgy h akarna engem, vagy semmi ilyen megkötés nem lenne. Vagy tudná mi az a szoba h minden gátlása elszáljon vagy valóságként élné meg a történéseket. Bármilyen helyzetet akarhatnék, bárkivel, bárhogy. Ez azért is jó mert ez teljesen biztonságos, felszabadult és mindenféle kötelezvénytől és következménytől mentes. Sajna ilyen szoba nem létezik, csak a fantáziában, de ha foglalkozol vele akkor talán megértheted hogy mi is gátol vagy frusztrál téged. Amúgy vannak lányok akiket a szex undorít, van akiket a férfi test, van akiket a saját testük. Te milyennek találod a testedet?
2020. szept. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
Semmi bajom a testemmel,és az arcommal is maimálisna megvagyok elégedve, minden nagyképűségemet félretéve. És nekem is van elképzelt világom, amiben minden szép és jó, úgy hogy szerintem ez gátol nagyban. A saját fantáziám,hogy nem tudok kilépni belőle, és nem azt a férfit találtam meg a valóságban akit a képzeletemben elképzeltem magam mellé. Biztos vagyok benne,hogy ez gátol. De még ha megtalálnám a "szőke, kékszemű" herceget, akkor sem biztos, hogy ele nem esnék ebbe a hibába mint a mostani párommal. Lehet,hogy túl nagyok az elvárások. Mindenképp szakember segítségét fogom kérni.
2020. szept. 7. 13:15
 18/29 A kérdező kommentje:
maximálisan*
2020. szept. 7. 13:16
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
Velem is ez van kb amíg fantáziálok addig oké izgulok stb de ha oda kerülök akkor semmi. annyi a különbség hogy pasi vagyok
2020. szept. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:

Átérzem a problémát.

Képzeletben nekem is nagyon jó, gyakorlatban meg azon stresszelek,hogy jajj csak ne kelljen csinálni, vagy minél előbb vége legyen.

2020. szept. 8. 14:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!