Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nektek van orgazmusoto...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek van orgazmusotok? Hüvelyi is vagy csak csiklói?

Figyelt kérdés

Hogy tudjátok elérni? Mindig van?

Nincs rálátásom a dologra, tájékozódni szeretnék, a lányok mekkora részének van, és ha van, milyen?



2020. szept. 1. 12:46
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
34%
#12 te vámpír vagy?
2020. szept. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
90%
Nekem csak csikló és az is nagyon nehezen.....a szextől nem is tudok elélvézni csak ha kinyal vagy kézzel rásegít. Ez van már megszoktam
2020. szept. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
27%
Van mindkettö. A hüvelyi sokkal jobb nekem arra vágyok leginkább de ez a pasitól függ mennyire jól tud dugni! Nagyon számít a jó farok technika.. legtöbb pasi nem tudja biztosítani sajna..
2020. dec. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
86%

Édes f@szom (nincs olyanom, mindegy) , felfogjátok - e valaha, hogy a hüvelyi orgazmus IS csiklói? A csikló egy kúpszerű valami, kicsit olyan, mint egy jéghegy: a zöme nem kívül található. És az életkor előrehaladtával folyamatosan nő, mint az orr és a fülcimpa. (a farok sajnos nem, bocs srácok) Ezért amikor hüvelyi orgazmusa van egy nőnek, akkor voltaképpen a csikló "hátuljának" ingerlésétől élvez, ami sokkal könnyebben összejön, ha egyidejűleg kívülről is kap ingert. Úgyhogy a kérdést nehéz értelmezni, de a válaszom az, hogy van, ez is, az is, és jó hír, hogy a 30 fölött sokkal könnyebb, mint 20 alatt. Tá dááámm :D

40N

2020. dec. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Ah így már világosabb, köszi a magyarázatot. Nem sok rálátásom van a témára, gondoltam okulok egy kicsit.
2020. dec. 13. 12:44
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Azt ne felejtsük el, hogy a hüvelyi megnevezés nem teljesen helyes. A hüvelyi orgazmust is a csikló okozza
2021. márc. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
0%

#16

Én úgy vettem azért észre, hogy jelentős különbség van azért, azok a csajaim akiknek volt hüvelyi orgazmusa, nekik sokkal nagyobb a libidójuk,Ők hetente 2-3 alkalommal kívánták a szexet, akiknek csak csiklói orgazmusuk volt, Ők inkább csak 2-3 hetente egyszer akartak szexelni.

2021. márc. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
94%

#17

Ez totál nem összefüggő, a libidó nem az orgazmusképességtől függ.

Illetve totál ugyanaz felel érte,csak más hely van ingerelve rajta.

2021. márc. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
33%

#18

Viszont nekem az a tapasztalatom amit írtam, hát kíváncsi lennék, lehet ezt is ki kellene írni kérdésben (a nők tudják, hogy milyen az orgazmusuk és, hogy milyen időközönként akarnak szexelni).

2021. márc. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

#16

Orgazmusom semmilyen nem szokott lenni, mégis hihetetlenül nagy a libidóm, heti 2-3 alkalommal találkozok a párommal egy nap akár többször is csináljuk, szóval szerintem nem függ össze

Vagyis nálam biztos nem

2021. júl. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!