Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem elégít ki a pasi, hagyjam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem elégít ki a pasi, hagyjam inkább?

Figyelt kérdés

Az együttlétek alatt nincs orgazmusom, pedig már mondtam neki, hogy mire lenne igényem.

Állítása szerint nem tud jól nyalni, szerintem csak ki akarja dumálni magát.

Nem élvezem így a szexet, gyakorlatilag kielégítetlen maradok.

Azzal nem elégülök ki, hogy csak megdug.

Szakítanom kéne vele?


2020. szept. 2. 17:23
 1/10 Noren1989 ***** válasza:
100%
Igazàból csak szexkapcsolat,ugye?
2020. szept. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Önző férfi, csak magával foglalkozik, ott kell hagyni.. 38/f
2020. szept. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
De ezeket miért nem a pároddal beszéled meg? Mi ebben nem tudunk sajnos segíteni. Ha egy pár vagytok, akkor elvileg ezt is meg tudjátok beszélni. Ha szereted és csak ez a része nem működik akkor ha ő is hajlik a dologra akkor tenni fog érted, hogy Te is elélvezz. Kettőtöknek kell ezt megbeszélni.
2020. szept. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tudjátok megbeszélni és csak kifogásokat keres, mindig terel, kézlegyintéssel elintézni a helyett hogy tenni próbálna FONTOS dologban (a szex, a kielégülés igenis az) akkor egyértelmű hogy hagyd a pitsába. Az élet más fontos kérdéseiben ugyanolyan önző lesz majd, ez egy jó indikátor abban, hogy mennyire figyel rád a párod/partnered.
2020. szept. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tud jól nyalni.. de meg sem próbálta nálad? Elég nehéz lehet így, én arra szavazok, hogy beszélj vele, és ha nem változtat, nem tesz azért, hogy neked is jó legyen, keress mást.
2020. szept. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Jobbat érdemelsz...
2020. szept. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hagyd ott.
2020. szept. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha szeretnéd így leélni az életed, akkor maradj vele. Maximum más majd kielégít mellette... Ha meg nem, akkor keress jobbat.
2020. szept. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor ezek szerint még sosem nyalt ki?!
2020. szept. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nem sajnos.

Csalódott vagyok, mert érzelmes és odaadó pasinak ismertem meg.

2020. szept. 3. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!