Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Bevegyem az esemény utánit?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevegyem az esemény utánit?

Figyelt kérdés

Megszakítással védekeztünk, ezzel nem is volt gond kivette időben. Szájjal fejeztem be, sok sperma nem maradt. Pár perc pihi után visszarakta, azt mondta megtörölte kézzel, én sem láttam rajta semmit, nem is ment el, csak kicsit volt bent.

Harmadjára egy óra múlva csináltuk, szerintem pisilt is, ismét időben kivette, nem volt gond.

Ovu környékén voltam.

Vettem esemény utánit, de nem tudom beszedjem-e. Indokolt szerintetek?


2020. szept. 2. 18:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%
A megszakítas nem jó védekezés! Az előváladéktól is lehetsz terhes
2020. szept. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Sosem lettem. Hagyjuk az előváladékot...

Nem attól tartok. Az érdekel a leírtak alapján érdemes-e.

2020. szept. 2. 18:35
 3/16 anonim ***** válasza:
96%
Ez komoly kérdés?🤣
2020. szept. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
84%

Tényleg hagyjuk az előváladékot, de azért ne hanyagold az utónévkönyv tanulmányozását sem :D

Akár visszatette, akár nem, a megszakítás egy hazárdjáték. Lehet 500x megúszod, de csak szerencse kérdése mikor üt be a crack. A megszakításos Pearl indexe 40 körül van. Azaz a rendszeresen így "védekező" pároknak egy év alatt kb. 40%-a lesz terhes. Összehasonlításképpen, a "mindent bele" védekezés nélkül 85% a PI. Szóval megszakításnál mintha kb. minden 2-3. alkalommal nem kivenné hanem telibe az egészet, ilyen esélyekkel hazardíroztok.

Szóval vagy mákod van és akár több évig megúszod, vagy már a jövőhéten elindul felétek a gólya.

2020. szept. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Tudom, h a megszakítás nem biztonságos.

De valaki válaszoljon már a kérdésre, hogy a leírtak alapján van-e esély. Engem nem a Pearl-index érdekel most...

2020. szept. 2. 18:56
 6/16 anonim ***** válasza:
63%

"Vettem esemény utánit, de nem tudom beszedjem-e"


Melyik drogériában vetted?

2020. szept. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
95%

#5 válaszoltunk, akkor is lenne esély, ha nem tette volna vissza, tökmindegy


A #6-os célzását meg értsd jól: vényköteles az esemény utáni...

2020. szept. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Ne mondjátok...

És miért ne vehettem volna? Patikában talán ingyen osztják?-.-“

2020. szept. 2. 19:05
 9/16 anonim ***** válasza:
94%
#8-as nem ingyen osztják, hanem pénzért ÉS vény (recept) alapján. Utóbbit nem lehetetlen szeretni, okulásképpen másoknak, google - sürgősségi fogamzásgátlás, minden megyeszékhelyen (Bp-n több is) van ahol fel lehet sos íratni ha baleset történik.
2020. szept. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Miért is számítottam itt segítő szándékú válaszokra?

Persze kamu, hülye gyerek...

2020. szept. 2. 19:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!