Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Bevegyem az esemény utánit?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevegyem az esemény utánit?

Figyelt kérdés

Megszakítással védekeztünk, ezzel nem is volt gond kivette időben. Szájjal fejeztem be, sok sperma nem maradt. Pár perc pihi után visszarakta, azt mondta megtörölte kézzel, én sem láttam rajta semmit, nem is ment el, csak kicsit volt bent.

Harmadjára egy óra múlva csináltuk, szerintem pisilt is, ismét időben kivette, nem volt gond.

Ovu környékén voltam.

Vettem esemény utánit, de nem tudom beszedjem-e. Indokolt szerintetek?


2020. szept. 2. 18:20
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
10: Látom nincs meg az irónia...
2020. szept. 2. 19:12
 12/16 anonim ***** válasza:
75%

Értsd meg, rosszul kérdeztél.

Nincs olyan védekezés, amelyik 100%-os lenne, tehát a helyes válasz a kérdésedre az, hogy indokolt lehet, de senki sem tudja. Nyilván tudod, hogy a statisztikák csak a nagyszámú estre mondanak valamit, egy esetre semmit. Ha tutira biztos vagy abban, hogy a megszakítás sikeres volt (azért ezt kis gyakorlattal tudni lehet, mert az ejakulálást nem lehet megállítani, ha nem volt sperma a kihúzáskor, akkor időben történt a megszakítás), akkor a teherbe esés valószínűsége alacsony. Hogy az esemény utáni magas hormontartalmú tabletta zavart fog okozni a hormonháztartásodban, annak a valószínűségge magas. Ugyanakkor szintén nagy valószínűséggel megakadályozza a zigóta megtapadását. De még az esemény utáni tabletta sem 100%-os!

Neked kell döntened.

2020. szept. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Köszi!

Az biztos, hogy időben kivette. Csak attól félek, hogy amikor másodszor visszatette maradt sperma rajta az előző élvezésből és amiatt lehet gond.

2020. szept. 2. 20:25
 14/16 anonim ***** válasza:
79%
#4, kérlek, mondd meg, hol lehet a Pearl indexről többet olvasni, magyarul? Nem a Kiskegyed, vagy a Blikk egészség-rovatát értem ez alatt, hanem valami megbízható forrást.
2020. szept. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Én is megszakítássa szexelek a párommal, ezen sosem feszültem (de csak mert egy hormonális betegség miatt kb nincs peteérésem, DE persze nem látok bele, nem tudhatom soha hogy van e spontán peteérés stb)

Viszont én sosem rizikóznám be így, hogy visszategye a párom elélvezés után. Úgy még simán jöhet sperma belőle, sőt szerintem jön is, mivel marad ott a húgycsőben cucc. Az új aktusnál az előváladékban szerintem biztos hogy van az előző szexből sperma. Ráadásul azt is tudtad, hogy ovulálsz, ilyenkor én még gumit is húznék, nem vállalnám be a megszakítást, csak előtte és utána (ha neked pontos a ciklusod elég könnyű megtippelni ezeket a napokat). Szóval ezek alapján nagyon necces a dolog. Főleg hogy 3 szex is volt.. Figyelj azt kell mérlegelned, hogy milyen ez a férfi, milyen a párkapcsolatod, ha becsúszna a gyerek bevállalnád e esetleg, nem dőlne össze a világ (pl nem vagy már tini, több éves a kapcsolat stb). Ha minden kötél szakad bevállalnátok e. Ha ez teljesen kizárt, azt mondom inkább vedd be a bogyót. Egy abortuszt nem hiszem hogy akarsz magadnak. Én nagyon eseményutáni ellenes vagyok, mivel brutális hormonbombát kell elképzelni, nekem mikor be kellett vegyem teljesen felborított mindent, egy lórugás volt kb, hónapokig megéreztem a hatását. De ha ez és az abortusz között kell válaszani....hát tudjuk mi a kisebbik rossz

23N

2020. szept. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Utolsó, köszönöm!
2020. szept. 3. 13:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!