Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szex etnikumok között? Kinek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex etnikumok között? Kinek milyen tapasztalata van?

Figyelt kérdés

harmincas pasiként sajnos vagy sem, nem igazán volt dolgom más etnikumú lányokkal. Egy pár alkalom volt erdélyi lánnyal, ez pozitív élmény, de ennyi.

Mennyiben más a szex egy:

roma, német, olasz, fekete, ázsiai lánnyal?

Úgy értem hogy pl szexuális szokás, bőrük "illata" ilyesmi...

A prostizás nem az én műfajom, szeretek megküzdeni egy nőért.



2020. szept. 3. 13:32
 1/5 anonim ***** válasza:
45%

Minden rasztnak van egy speciális illata amit csak a más rasztba tartozó érez (nekünk fehéreknek is érzik az illatunkat a más rasztba tartozók, édeskésnek írják le). Ettől még a szex ugyanolyan, nem az etnikumtól, hovatartozástól, nemzettől függ hogy ki milyen az ágyban. Volt esetem más nemzet lányaival, "etnikummal" is, semmi különös eltérést, extrát nem tapasztaltam, egyén - és közös hullámhossz - függő kivel milyen a szex.

Ja megjegyzem, legjobb egy szintén fehér, magyar lánnyal volt :)

2020. szept. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
33%
Én voltam cigány lánnyal és szerintem más illata/szaga van, mint egy fehérnek. Nem parfüm vagy fürdési szokások miatt, hanem alapból a bőre illata. De ez valami tudományos dologgal magyarázható, ami nem hiszem hogy téged érdekel.
2020. szept. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
25%
A feketék illata édeskésebb.
2020. szept. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
82%

#1 azt úgy írjuk (és mondjuk), hogy rassz. Nem raszt.

Az esetleg a pa raszt.

2020. szept. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én több cigány prostival voltam. Flegmák többségében. Egy aranyossal találkoztam, vele jó volt a szex. Illetve sok thai prostival voltam. Ők nagyon szolgálatkészek, mégis hiányzik belőlük vmi, ami egy fehérnél megvan. Érzed hogy távol vannak tőled, mintha egy más állatfajt dugnál. Itt most nem allatoztam le őket, csak érzékeltetni akartam a velük kapcsolatos elmenyemet, s így írható le a legjobban. Mintha egy ló lennék és impalaval kellene dugnom.
2020. szept. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!