Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy küzdjem le azt, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy küzdjem le azt, hogy nagyon ideges vagyok, amikor találkozok egy pasival aki tetszik nekem?

Figyelt kérdés
Meglátom, és szinte kiugrik a szívem a helyéről, néha rá sem merek nézni. Tudom hogy f.szság, de mindig ez van.
2020. szept. 3. 22:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez hidd el, hogy nagyrészt az emberekkel így van :’) Ahogy nekem is. Ez ellen szerintem semmit se tudsz tenni. Igazából számukra még cuki is tud lenni az összezavarodott lány ^^

De mélylevegő és nem lesz baj!

2020. szept. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, de így nem tudom a tudtára adni, hogy érdekel engem. A szemkontaktot sem bírom tartani
2020. szept. 3. 22:51
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez már szinte szerelem.
2020. szept. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

mosolyogjál rá.


amúgy ha kiugrik a szived az azt jelenti hogy szereted.

2020. szept. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok: Ezt nem tudtam, hogy tudatni szeretnéd vele. Hm esetleg megpróbálhatnál rámosolyogni (ahogy valaki már írta is) és még egy kezdő lépésként messzebbről picit a szemébe nézni.

Aztán ha picit jobban megbátorodsz, akkor már lehet olyanokat is csinálni, mint pl hátradobod a hajad (vagy birizgálod) a közelében. (Köztudott, hogy ezt akkor csinálja valaki, (tudat alatt) mikor tetszik neki valaki, és az a bizonyos személy a közelében van.

Plusz, megkérdezhetsz ilyen általános dolgokat: Mennyi az idő? (Ha ott van egy toronyóda az orrod előtt, akkor inkább ne, de ez is egy jó módszer) vagy megkérdezheted, tudja e hol van ez vagy az... (ebből ha nem is tudja meg, attól még léptél felé valamit. Habár tudom ezek milyen nehezek, de ha felbátorodsz (ugyanis egy idő után felfogsz ha a lazábbik dolgokat megcsinálod akiket mondtam) akkor fog menni)

Remélem segítettem!

Sok sikeeert!

2020. szept. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vak akkor már rég észrevette, hogy bejössz neki, de ettől még mosollyal igenis küldj felé pozitív visszajelzéseket amivel bátorítod hogy érdemes lenne kezdeményeznie.
2020. szept. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!