Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az nem gáz, hogy ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az nem gáz, hogy ha egy férfivel találkozom, aki külsőre tetszik. (Akár ismeretlen) akkor elkezdek fantáziálni, hogy miket tennék vele?

Figyelt kérdés
21/L

2017. dec. 20. 18:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Mire gondolsz? Ha már túl beteg, akkor elérhet egy szintet, ami elgondolkodtató, de ezt nem fejtetted ki.
2017. dec. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én nem tartom betegnek, viszont kicsit fura:D..Általában csak a ruháit szeretném letépni a bizonyos személynek, aztán vadul kielégíteni..Na de az már elég tré hogy ezek az első gondolataim ha meglátok egy helyes srácot..
2017. dec. 20. 18:31
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem gáz,én is ìgy vagyok. :D
2017. dec. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Olyan nincs köztetek, akinek hasonló gondolatai támadnak egy 40-es pasival kapcsolatban is? :-D
2017. dec. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
40-es trotty mit akar egy 20 éves csajtól? :DD
2017. dec. 21. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez aztán a "fantázia". :D Ha neked ebben kimerül,akkor elég gáz lehetsz,tényleg. :D
2017. dec. 21. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

5-ösnek: a 20-as csaj akarhat valamit a 40-es pasitól, ha ráunt a 20-as bak kisnyulakra!XDD


44f

2018. jan. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#7

Hát az elég gyászos, ha nem talált a korosztályából egy rendes partnert aki meg tudja kúrni, és emiatt a 40 évesek közül keresgél :D

2018. jan. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!