Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen volt az elso oralis...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kerdesekkel teli kérdése:

Milyen volt az elso oralis elmenyed? Nem tartottad elsore "undinak", vagy mar elsore is bejott? (mindket lehetosegre gondolok (ado-kapo)) Hany eves voltal mikor eloszor megtortent?

Figyelt kérdés
Nemet kort is szeretnek, ha irnatok
2020. szept. 4. 17:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jó élmény volt amikor adtam és amikor kaptam is, mindkettőnél 16 éves voltam, nem volt egyáltalán undorító, nagyon élveztem.

L

2020. szept. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Jó kemény :D Csajtól lezsibbadt szó szerint, meg az a forró érzés mikor bevette. És szintén 23 évesen.


23/F

2020. szept. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Még most is azzal a személlyel vagyok, akivel az első történt, akkor voltam 17 éves. Nagyon odaadó, figyelmes volt, így nagyon jó emlék marad.

Ő nekem pedig annyit mondott, "Biztos, most csinálod először?":D Élveztem nagyon azt az oldalát is a dolgoknak, így arra is pozitívan tekintek vissza.

19/L

2020. szept. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%

16 évesen egy házibuliban jó volt

20/l

2020. szept. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A legelső orális élményemnél én elégítettem ki a fiút.


Azt hazudtam a hogy már csináltam, így úgy is kezelt.

Akkor 16 voltam a pasi pedig 19.


21L

2020. szept. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
21 évesen és bár kicsit béna voltam, de jó volt. Gyakorlat teszi amúgy is a mestert :)
2020. szept. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

14,5 évesen volt az első orál élményem barátnőmmel, akivel két éve sülve-főve együtt voltunk. 13 évesen csókolóztunk először. Tini szerelem volt. Romantikus, meseszerű, ill. inkább amolyan ifjúsági regényszerű, melynek a végén az orális szex volt a magasabb kategóriás 16+ besorolású. :-)

Kellemes élmény volt, nagyon élveztük! Izgultunk mindketten, de ez nem akadályozott minket semmiben. Együtt nőttünk fel, szomszédok voltunk, így igen közeli kapcsolatunk volt mindig. Elméleti terülten felvilágosultak voltunk, így alig vártuk, hogy végre szintet lépjünk. Nem csalódtunk, így néhány nap múlva ismételtük, majd újra és újra, nagyjából heti, kétheti rendszerességgel. Pár hónap múlva középiskolába kerültünk és eltávolodtunk egymástól. Az első közösülést más partnerrel éltem meg, egy nálam idősebb, 24 éves tapasztaltabb nővel 18 éves koromban. Vele 2 évig voltunk együtt.

2020. szept. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
15 voltam ,barátom 18. Nem volt undi :D
2021. nov. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hasonlòan az elôzôhöz…

15èvesen jöttem össze a jelenlegi baràtnômmel ô 2èvvel idôsebb volt ;) nagyon örültem h idôsebb csajjal jöttem össze

Na most 28vagyok a csaj 30

Egy hàzibulin mi maradtunk a kemènymag màsnapra ès akkor vettem a szàmba puncit 1x. ^^

Ès azthiszem el is èlveztem ahogy majszoltam a puncikàjàt ^^ azòta többször is ès betegmòd ràvagyok esve a puncinyalàsra habzsolàsra

Volt kis mosolyszünetünk azidô alatt volt 2futò kalandom

Mindketten megvoltak vadulva ès kètelkedtek bennem hogy “èlvezettel”csinàlom ès hogy kènyszerbôl..? Pedig nem

A puncinyalàs nàlam azthiszem elôrèbbvan a szextôl is..?:O

2023. júl. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!