Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 23 éves szűz fiút milyennek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 éves szűz fiút milyennek képzeltek? Lehet még esélyem a lányoknál?

Figyelt kérdés
2020. szept. 5. 22:41
 1/9 anonim ***** válasza:
62%
Persze rosszlányoknál mindig van esélyed, ha van 15-20e forintod. Sima lányoknál nincs, mert akkor nem írtad volna ki ezt a kérdést. :)
2020. szept. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%

Ahelyett, hogy összakaprnád a golyóidat és tennél az ügy érdekében, inkább itt panaszkodsz.

Így elég nyominak képzellek.

Növessz golyókat aztán haszánljad.

2020. szept. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

2 es.

Nem olyan egyszerű ismerkedni. Főleg mert én nagyon zárkózott vagyok. Pedig nem vagyok ronda, igaz jóképű sem.

2020. szept. 5. 22:56
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
Akkor nyiss a világra, ha bezárkózol nem velünk cseszel ki hanem magaddal.
2020. szept. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
7%
Lúzer vagy. Szűzen fogsz meghalni.
2020. szept. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
57%

Magasnak vagy alacsonynak, kövérnek vagy soványnak, szőkének vagy barnának. Semmi köze nincs a kinézetedhez, inkább ahhoz hogy nem próbálkozol-próbálkozol-próbálkozol. Ahogy a sportos testalkat sem jön magától, úgy a csajozás sem jön próbálkozás nélkül.

Úgyhogy fejezd be a picsogást, mert amíg magad sajnáltatod és várod a sültgalambot a szádba addig annyi esélyed lesz mint most = nulla. Tedd már helyére a tökeidet.

2020. szept. 5. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
És msot itt mit vársz tőlünk, menjünk hozzád a szobádba d.ni?
2020. szept. 6. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
76%
Milyennek képzelek el egy olyat a való életben? Egy rakás szerencsétlenségnek, akiről külsőre is egyből lejön hogy a szüzesség miatt súlyos önbizalomhiányban is szenved (kerüli a szemkontaktust, utcán, boltban sok ember közt zavarban van, az utcán mélyen a földet nézve sétál gyors tempóban, ha ki kell nyitni a száját megszólalni idegenek előtt, akkor lefelé görbül a szája és dadog vagy hadar stb...)
2020. szept. 7. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mint akkori magamat: pszichés problémák miatt képtelen voltam a lányokhoz közeledni. Sőt, amikor ők hozzám közeledtek, azzal sem tudtam mit kezdeni, annyira zavarban voltam. El kellett volna mennem pszichológushoz, szexuálpszichológushoz még korábban. Mondjuk egynél voltam is, de nem segített. Aztán 24 évesen külső segítséggel lett barátnőm, azóta meg jobb lett a helyzet, bár most 49 évesen megint elkezdtem pszichológushoz járni, ez a negyedik. 11 nővel voltam életemben, van egy feleségem jó pár éve. Most kezd bennem tudatosulni, hogy elég durva dolgok történtek velem gyerekkoromban, ami miatt ilyen lettem. Eddig ezekre a múltbéli eseményekre úgy gondoltam, hogy hát mindenkinek történnek rossz dolgok is a gyerekkorában, nem kell ezekkel foglalkozni. De máig gátolják, torzítják a viselkedésemet. Talán majd most sikerült fejlődni, felszabadulni.

Na, bő egy éve tetted fel ezt a kérdést, most hogy vagy?

2021. dec. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!