Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért érzem azt több mint 2...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem azt több mint 2 év szakítás után is hogy nekem csak az exem kell ?

Figyelt kérdés

Pedig már nem is vagyok szerelmes.

Ő azóta rég mással van és teljesen hidegen hagy kivel van vagy mit csinál de valamiért be van szinte rögződve a fejembe hogy lesz e olyan lány aki el tudja teljesen feledtetni . És azóta én nem is ismerkedem nagyon lehet az a baj .


2020. szept. 6. 08:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Figyelj kolbi, ismerkedj másokkal, így nem fogsz belőle kikeveredni.
2020. szept. 6. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jól látod mi a baj... amíg nem ismerkedsz addig a kutyaharapás szőrivel ősi receptje nem fog működni. Bezártad magad egy gödörbe. Ismered a mondást minél többet élsz a múltban annál több időt rabolsz el a jövődtől.
2020. szept. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!