Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Egyedul erzem magam, mert...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedul erzem magam, mert nincsenek meleg ismeroseim?

Figyelt kérdés

Egyrol tudom, hogy leszbikus, de vele mar nem vagyok joban, nem beszelunk. (szakitott velem)

Azota meg azt erzem egyedul vagyok "mas", es olyan rossz erzes. Amig vele egyutt voltam el tudtam neki mondani minden olyan erzesem, ami azert volt, mert leszbikus vagyok. Es o megertette. Ezt ha egy hetero baratnonek mondom, meghallgat, mond ra valamit, de nem erzi at.


Nem tudom tul vagyok-e mar rajta, de reszben emiatt is hianyzik.


Esetleg nincs valakinek valami tanacsa? Aki volt hasonlo helyzetben?



2019. máj. 9. 19:25
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem ezen a platformon tökéletesen kibeszélhetők az ilyesmik :) másrészt azért ha megértő a hetero barát, akkor velük is... amúgy nekem inkább meleg fiú barátaim vannak, ők átérzik az lgbt+ témát :D
2019. máj. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
50%
Jajj drágám. A Tumblr-t próbáltad már? Ha egy meleg lányt megtalálsz akkor onnan már az összes menni fog :D vagy instagramon elég sok ilyen témájú oldal van. Ügyesen :)
2019. máj. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

insta tele van 12-15 evesekkel tumblin meg ha keres az ember leszbikusokat akkor csupa hiszti meg picsogo poszt, amivel szembe kell nezni... es nekem pl. nem vonzo, ha valakinek vilagfajdalma van :) es arad belole az onsajnalat :D nekem szerintem egy olyan posztom nem volt meg, ezeket meg olvasni is fajdalmas...

akiket ott megtalalok az fandom miatt van es tok mas orszagokbol, de legalabb normalis elmevel... :D

2019. máj. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!