Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek létezik olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik olyan lány aki benne lenne az ilyen fajta "fétis" kielégítésében?

Figyelt kérdés

Létezik egy bizonyos fétis aminek a külföldi megnevezése az hogy "sph" small penis humilation.

Ez annyit takar hogy a srácot akinek kicsi a farka izgatja az, hogy ha a barátnője/idegen lány elkezdi neki szidni,alázni hogy mennyire kicsi durvább szavakkal esetleg szex közben hogy nem érez semmit belőle vagy ilyen szánalom szex, vagy kézimunka közben szidja,leköpi a péniszét és megjegyzéseket tesz a méretére illetve hogy a nagyobb mennyivel jobb...stb egyszóval alázás fétis.

Lányok! nektek egy kapcsolatban egy ilyen beleférne vagy csak szórakozni? vagy ez már túl sok lenne? egyébként a vicc az, hogy akinek átlagos méretű pénisze van annak is bejön ez a fajta fétis. Szóval konkrétan nem arról van szó hogy az a méret tényleg kicsi (bár ez nézőpont kérdése).

Én nekem is van egy ilyen fétisem, viszont engem írásban is izgat ez.

Régebben találtam itt partnert erre de sajnos eltűnt, már nem gyakorizik pedig vele nagyon jól ment ez. :)

22/F



2020. szept. 6. 20:17
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
Én benne vagyok.
2020. szept. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Aki benne van és tényleg lány (nem kamu) az írhat nekem privátban. :)
2020. szept. 6. 20:20
 3/7 anonim ***** válasza:
44%
Ha kicsi a farka akkor semmit nem kezdenék vele.
2020. szept. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Van, akit inkább a fizikai alázás érdekelne hasonló téren. (F)
2020. szept. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
Kedves kérdező! Felteszed majd még néhányszor a kérdést? Mert ez nem az első :-)
2020. szept. 7. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A hármasnál a pont.
2020. szept. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem tudok felizgulni szánalmas helyzetekre és megalázni se szeretek senkit.
2020. szept. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!