Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan aki örökre szűz marad?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan aki örökre szűz marad?

Figyelt kérdés
Nagyon csendes vagyok, emiatt gondolom azt hogy sosem lesz barátnőm. Meg vékony alkatú vagyok ami szintén nem előny.
2020. szept. 6. 22:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Biztos, hogy van. Hiszen sokan meghalnak fiatalon is.
2020. szept. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%

Fejezd mar be, menj el az edzo terembe, menj ki az utcara, beszelj emberekkel, es etkezz rendesen es egeszsegesen. Megszokod az embereket, akkor nem leszel visszahuzodo es csendes. Ha egeszsegesen kajalsz es edzel rendszeresen, habar testepito lehet nem leszel, de egybol meglatszik majd rajtad es ferfiasabb leszel.


Ne bonyolitsd tul az egeszet magadnak. Csak csinald. Ne keress kifogast. Miutan hozzaszoksz az emberekhez, kezdj el hozzaszokni a csajokhoz is.


Es ne azt csinald hogy remenytelenul bele szeretsz valakibe es oda vagy erte evekig mert annak semmi ertelme. Ismerkedj minel tobbmindenkivel. Nem kell osszevissza kurni nem errol van szo, egyszeruen amig nincs komoly kapcsolatod, az az egeszseges ha minel tobb novel ismerkedsz, mert gyujtesz tapasztalatot. Nem kell mindenkit felszedni, a lenyeg hogy ismerkedj csajokkal hogy szokd a noi kozelseget.

2020. szept. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
56%
Igen, van ilyen. Mindenki saját sorsának kovácsa. Javaslok egy pszichológust
2020. szept. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%
Az elözővel értek egyet. Ha ismered a hibàid, akkor tudsz rajtuk vàltoztatni. Mindazon által ezek nem hibàk. Én is csöndes jellem vagyok, és bár sok csajom nem volt, még is ràmtalàlt a szerelmem. Vékony alkat nem vagyok, de ha megnézed a vékonyaknak is van nője. Mert nem minden csaj egyforma, van aki erre bukik màs meg arra 🙂
2020. szept. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
58%
4 es vagyok, a 2 essel értek egyet, csak közben irtak.
2020. szept. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
42%
Igen, én pl. örökre.
2020. szept. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
74%

Nézz szét a környezetedben, vagy az utcán. Látsz vékony fiút akinek csaja van? Igen? Szóval ez nem akadály.

Az introvertáltság annál inkább... a nyúl nem szalad hozzád vadászpuskával, neked kell utána menned. Mindenesetre bocs, de az önsajnáltató picsogás ezen nem segít. A jó hír viszont hogy lehet rajta változtatni! A rossz, hogy csak neked, saját magadon. Szóval mit csinálsz, sajnáltatod még magad eleve feladod, vagy megrázod magad és "azért is megpróbálom b...átok meg nincs veszítenivalóm"?

2020. szept. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
35%
Persze, nagy részük itt nyafog.
2020. szept. 7. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

“Nobody dies a virgin... Life fucks us all.”


― Kurt Cobain

2020. szept. 7. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
36%
Van...a 24 éves uncsitesóm, elég cringe..
2020. szept. 7. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!